השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במשכנתא נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
דיור

מוצרי דיור נוספים

משכנתא
השקעות נדל"ן בחו"ל
השקעות נדל"ן בישראל
קרקע חקלאית להשקעה בישראל
בדק בית
ייעוץ משכנתא
מיחזור משכנתא
ביטוח משכנתא
שמאות מקרקעין
חיזוק מבנים
ביטוח דירה

מדריכים נוספים בתחום

מדריך משכנתא

החלטתם לרכוש דירה, מזל טוב! זו החלטה חשובה, למעשה סביר להניח שמדובר על העסקה הגדולה ביותר אותה תעשו במהלך החיים שלכם, במיוחד עם מחירי הדירות במשק כיום. בדיוק בגלל העלויות הגבוהות, הרי שלמרבית האוכלוסיה, ובמיוחד לזוגות הצעירים שרוצים לקנות בית בישראל, היכולת לרכוש באופן עצמאי היא כמעט ולא קיימת.

לפני שנוטלים משכנתא חשוב מאוד לדעת למה נכנסים, ובעיקר חשובה מאוד היכולת להעריך את יכולת ההחזר והעמידה בתשלומים, כמו גם האפשרות לחזות את הסכום אותו תאלצו להחזיר בסופו של דבר. במיוחד למטרה זו הכנו עבורכם את המאמר הבא אשר יהווה עבורכם מדריך משכנתא וילווה אתכם צעד צעד בכל הפרוצדורה.

דבר ראשון, חשוב להבין כי משכנתא הינה התחייבות לטווח ארוך אשר מצריכה הצגה של הון עצמי התחלתי. למרות שהפרסומים מדברים על מינימום של עשרה אחוזים מעלות הנכס, הרי שבפועל המשכנתאות המוענקות ללווים השונים עומדות בממוצע על כ- שבעים אחוזים מעלות הנכס, מה שאומר שעל הרוכש לגייס סכום של כ- שלושים אחוזים מעלות הנכס עבור הון עצמי. משגייסתם את הכסף הנחוץ לכם, מומלץ כמובן למצוא קודם את הנכס אותו אתם מעוניינים לרכוש, לפני שאתם פונים לבקשת משכנתא בבנק שלכם.

בשלב הראשוני קבלו כמה שיותר הצעות עבור משכנתאות שונות, אל תתחייבו לשום דבר בשלב הראשון, ובתחילה זכרו שעליכם ללמוד את הנושא, ולקבל כמה שיותר אינפורמציה עבור כל מסלול הלוואה אותו מציגים בפניכם.

בין המידע הנחוץ לכם במסגרת איסוף המידע על מסלולי המשכנתאות השונים חשוב שתבינו היטב מהו גובה הריבית על המשכנתא, ובנוסף, חשוב לא פחות, להבין את אופן חישוב הריבית. גובה ההחזר הסופי של המשכנתא שלכם מושפע באופן ישיר לא רק מגובה הריבית עצמה, אם כי גם מאופן חישוב הריבית, ולכן חשוב מאוד להבין את התהליך. מעבר לריבית, חשוב להגדיר את פרק הזמן עלפיו פורשים את ההלוואה, וזאת משום שכמובן גם לפרק הזמן יש השפעה ישירה על גובה ההחזר הסופי בו תצטרכו לעמוד. האם הריבית מוצמדת למדד מסויים ? מהו גובה ריבית הפריים במשק ? כל הנקודות הקטנות הללו חיוניות להבנת המצב שלכם. בידקו מהן ההצעות השונות אשר עומדות בפניכם בכל הנוגע לביטוח מכשנתא והבינו כמה בדיוק תצטרכו להחזיר בכל חודש וחודש.

רק לאחר שקיבלתם את כל המידע וביצעתם השוואות מדוייקות בין ההצעותה שונות ניתן יהיה לעבור לצעד הבא- הלו הוא תהליך קבלת ההחלטה בבחירת מסלול המשכנתא שלכם. זכרו, אינם מחוייבים לקחת משכנתא בבנק שבו אתם לקוחות, ובהחלט תוכלו לקחת משכנתא בבנק אחר.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: