השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהגדלת חזה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה

מוצרי אסתטיקה נוספים

הסרת משקפיים בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הזעת יתר
טיפול באקנה
ניתוחים פלסטיים
העלמת צלקות
טיפולי בוטוקס
ניתוח אף
העלמת ורידים
חידוש ומיצוק עור הפנים
מתיחת בטן
מיזותרפיה
מתיחת פנים
טיפול בניית ציפורניים
המסת שומן
הגדלת חזה
הצמדת אוזניים
עיצוב ועיבוי שפתיים
עיניים שקועות
הרמת עפעפיים
שאיבת שומן
מילוי קמטים
השתלת שיער
הצרת היקפים
טיפול בצלוליטיס
הקטנת חזה
יועץ האסתטיקה

מדריכים נוספים בתחום

הגדלת חזה - מדריך

שד האישה היווה מאז ומעולם סמל לנשיות ופריון, ומוקד משיכה מיניואסתטי. לכל אותן נשים עם חזה קטן או נפול, או נשים בעלות שדיים אשר התרוקנו בעקבותהריונות והנקות קיים פיתרון פשוט ויעיל - ניתוח הגדלת חזה או הגדלת שדיים. ניתוח להגדלת חזה הפךבשנים האחרונות לניתוח השכיח ביותר מבין הניתוחים הפלסטיים.

פשטותו, זמינותו ,תוצאותיו היפות והשינוי הדרמטי שחל במנותחות הן בצורה ובגודל החזה, והן הרגשתהנשיות והביטחון העצמי, הפכו את ניתוח הגדלת השדיים למבוקש ביותר. כיום נשים רבותבארץ ובעולם עוברות ניתוח הגדלת חזה, ומחזירות לעצמן את הרגשת הנשיות והביטחון העצמי.

מטרת ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח בומוחדר שתל סיליקון אל בית החזה. האופציות הניתוחיות השונות מאפשרות למנתח פלסטימומחה, לבחור יחד עם המנותחת את הניתוח המתאים ביותר למבנה החזה, מצב העור, צורתהשדיים, ואורח החיים של האישה. הניתוח מיועד לנשים אשר אינן מרוצות מגודל וצורת החזה שלהן.

מהלך ניתוח הגדלת חזה

לפני ניתוח הגדלת חזה יש לבצע בדיקות דם כלליות כולל תפקודי קרישה ובדיקות המותאמות לפציינטיות כמו ECG או צילוםחזה במידת הצורך. לפני ניתוח הגדלה, בהתאם לגיל ולממצאי בדיקת השדיים במרפאת שד,נקבע האם יש צורך בממוגרפיה או באולטרא סאונד של החזה. את השתל ניתן להחדיר במספר אופנים:

דרך חתך בבית השחי, דרך חתך בפטמה ודרך חתך בקפל התת שדי. בארץ, רובניתוחי הגדלות החזה מבוצעות בטכניקה בה השתל מוכנס דרך חתך בקפל התת שדי.

טכניקה זומאפשרת גישה ישירה אל החלל אליו יוחדר השתל, ושליטה טובה יותר במיקום השתל. גם למיקום השתל ישנה משמעות רבה. ניתן למקם את השתל מעל או מתחת לשריר, או בחלל משולב.למיקום השתלים מעל או מתחת לשריר ישנם חסרונות ויתרונות.

משך הניתוח

ניתוח הגדלת החזה, אשר מתבצע בהרדמה כלליתלרוב, נמשך בין 20 ל-45 דקות.

סיכונים וסיבוכים אפשריים בניתוח הגדלת חזה

בכל פעולהכירורגית, וגם בניתוח הגדלת השדיים, יכולים להופיע סיבוכים נדירים כמו דימום, זיהום האזור והצטלקות לא יפה. ישנם מספר סיכונים וסיבוכים אפשריים לאחר ניתוח הגדלת החזה:תזוזה במיקום השתל – דבר אשר ניתן לתיקון כירורגי, איבוד תחושה באזור הפטמות – לרוב התחושה חוזרת תוך מספר שבועות, קופסית קשה ומעובה הפוגעת בצורה ובתחושה – ניתן גם כן לטיפול כירורגי.

 

תהליך ההחלמה מניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת השדייםאינו נחשב לניתוח מורכב, וההחלמה ממנו פשוטה אך מלווה בכאבים הנשלטים ע"י משככיכאב.

  • לאחר הניתוח מועבר המנותח/ת לחדר התאוששות, ואזור הניתוח נעטף בחבישה אלסטית. בשעותהראשונות יש תחושת כאבים וצריבה שניתן לטפל בה בהצלחה עם משככי כאבים.
  • לאחר אשפוז יומיתעברי למנוחה בבית, ובמהלך הימים הראשונים יש לקחת משככי כאבים ואנטיביוטיקה.
  • אחריהביקורת והסרת קצוות התפרים הנספגים, 10 ימים לאחר הניתוח, אפשר לחזור בהדרגתיותלפעילות שגרתית, למעט פעילות ספורטיבית.

ניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח פשוט אשר מסתיים לרוב בתוצאה המקנהשביעות רצון וביטחון עצמי למנותח/ת. לעיתים הטכניקה הזו של הגדלת שדיים מסייעת לכירורגים הפלסטייםלטפל במומים מולדים של השדיים והחזה, תיקון אסימטריות ועוד.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: