השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בטיפולי בוטוקס נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה

מוצרי אסתטיקה נוספים

הסרת משקפיים בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הזעת יתר
טיפול באקנה
ניתוחים פלסטיים
העלמת צלקות
טיפולי בוטוקס
ניתוח אף
העלמת ורידים
חידוש ומיצוק עור הפנים
מתיחת בטן
מיזותרפיה
מתיחת פנים
טיפול בניית ציפורניים
המסת שומן
הגדלת חזה
הצמדת אוזניים
עיצוב ועיבוי שפתיים
עיניים שקועות
הרמת עפעפיים
שאיבת שומן
מילוי קמטים
השתלת שיער
הצרת היקפים
טיפול בצלוליטיס
הקטנת חזה
יועץ האסתטיקה

מדריכים נוספים בתחום

זריקות בוטוקס - מדריך

אחד הטיפולים הכי פופולארים ומבוקשים בימיינו הוא הזרקת בוטוקס .הבוטוקס נמצאות בשימוש הכירורגיה הפלסטית במספר שנים האחרונות, ונמצאו יעילות בטיפול כנגד העלמת קמטים. הפעולה אינה דורשת הרדמה מכל סוג שהוא, ללא כאבים, ואין צורך באשפוז לאחר הטיפול.

נשים וגברים רבים כאחד מעלימים את קמטי הזמן על ידי הזרקת בוטוקס. החומר הפעיל בבוטוקס היינו רעלן שנקרא בשם הבוטוליניום. מדובר בחומר בטוח, פשוט, ויעיל ביותר לשיפור קמטים, אשר השימוש הרפואי שבוצע בו בעשורים האחרונים הוא טיפול במיגרנות ומחלות נוירולוגיות אחרות.

היעד

פעולת הזרקת הבוטוקס נועדה לשיפור והעלמת קמטים בפנים. השימוש הנפוץ ביותר הוא העלמת קמטי הבעה בין קמטי המצח, הגבות וקמטי הצחוק שבצידיי העיניים.

תהליך ההזרקה

חומר הבוטוקס פועל להפחתת פעולת שרירי ההבעה בפנים. לכן, החומר מוזרק בכמויות קטנות אל תוך השריר המיועד, או אל תוך עור הפנים מעליו. ההשפעה אינה מיידית ולכן יש צורך להמתין מספר ימים עד שבוע כדי לראות את התוצאה הסופית.

משך הטיפול

הזרקת בוטוקס למניעת קמטים הינה פעולה פשוטה ומהירה. שלא כמו ניתוחים כירורגים של ממש, הפעולה מתבצעת בחדר הטיפולים ולא בחדרי ניתוח. משך הפעולה היינו דקות מעטות, שכולל הסבר מקיף על הטיפול שמתבצע.

תופעות לוואי וחריגות

מיליוני נשים וגברים ברחבי העולם עברו טיפולים בבוטוקס, ועדיין לא ידוע על תופעת לוואי קבועה. מכל אלפי הפעולות אשר בוצעו בשנים האחרונות לא ידוע על סיבוך קשה כתוצאה מהשימוש בחומר. לעיתים תופיע לאחר ההזרקה יופיעו סימפטומים קלים של שפעת.

טיפולי שימור ועמידות הבוטוקס

רעלן הבוטוליניום היינו חומר בטוח ויעיל , אך איננו עמיד לאורך שנים. השפעת הזריקה על האזור המוזרק תחל בתוך מספר ימים ותגיע לשיאה לאחר כשבוע. ההשפעה הפעילה של החומר נמשכת בין שלושה חודשים לחצי שנה, ובממוצע ארבעה חודשים. לאחר תקופת זמן זו יש לבצע זריקת בוטוקס נוספת על מנת לשמור על התוצאות אשר הושגו בפעולה הראשונה. בכדי להגיע לתוצאות טובות ורציפות יש לטפל באזור פעמיים עד שלוש פעמים בשנה.

בשונה מניתוחים פלסטיים הדורשים הרדמה, פעולה כירורגית, אשפוז וזמן החלמה, במהלך טיפול הזרקת הבוטוקס המטופלים נהנים מתוצאות מרשימות ללא הפרעות או כאבים במהלך החיים.

מעוניינים להעלים את קמטי הבעה מפניכם או באיזור אחר?
השימוש בזריקות בוטוקס יכול להיות הפתרון עבורכם.

יתרונות - הטיפולים בהזרקות הבוטוקס הוכיחו בשנים האחרונות שהם זולים ויעילים להעלמת קמטים והמחיר אינו יקר ומדובר בטיפול ללא כאבים או זמן החלמה.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים:


מיקוד הנושא וקריאה נוספת: