השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהרמת עפעפיים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

הרמת עפעפיים – בזמן שמצמצתם....

ניתוח להרמת עפעפיים מיועד עבור כל אלו שסובלים ממראה עיניים נפולות, עייפות ושקועות. הרמת עפעפיים יכולה להחזיר את מראה העיניים, ומכך את מראה הפנים כולו שנים לאחור, ולשוות לכם, נשים וגברים כאחד, מראה צעיר ורענן יותר.

ניתוח להרמת עפעפיים – במה זה כרוך?

ניתוח עפעפיים לצרכי הרמת עפעפיים כרוך לרוב מכמה טיפולים נפרדים, תלוי כמובן במצב הספציפי וברצון המנותח. טיפולים אפשריים במסגרת הרמת עפעפיים הם:

  • הסרת עודפי שומן באזור העין
  • מתיחת שרירים באזור העפעפיים והעיניים
  • תיקון עודפי עור שגורמים לקמטים קטנים
  • הרמת גבות – במקרים רבים הרמת עפעפיים מחייבת גם הרמת גבות כדי לקבל תוצאה יפה וטבעית
  • ניתן לשלב טיפול לייזר לתיקון והסרת פגמי צבע וקמטים קטנים מהעיניים עקב בלאי טבעי

אפשר לערוך ניתוח עפעפיים על כל עפעף בנפרד או על שניהם יחד- תלוי בבעיה הספציפית ובתוצאה הסופית הרצויה. במרבית המקרים טיפול עפעפיים שכזה, יהיה למטרות אסטטיות בלבד, אך לעיתים ניתוח להרמת עפעפיים נעשה למטרות רפואיות לתיקון עפעף צומח שמפריע לראייה.

הכנה לניתוח ולתהליך הרמת עפעפיים

כמו לפני כל ניתוח, אסור לעשן או לקחת תרופות מסוימות לפני הניתוח. במקרה של הרמת עפעפיים נערכות בדיקות עיניים, שכוללות בדיקות ראיה מבחינת חדות ושדה ראיה, בדיקת לחות העיניים, בדיקת עומק העין והלחץ התוך עיני – זאת כדי להימנע מתקלות או בעיות בעקבות ניתוח להרמת עפעפיים.

טיפול הרמת עפעפיים הוא בהרדמה מקומית ואינו אורך זמן רב. בניתוח עצמו נעשים חתכים קטנים ועדינים מאוד בנקודות אסטרטגיות, שמאפשרות תוצאות מעולות, ללא השארת צלקות קשות, ולמתן מראה טבעי לאחר ההחלמה. במרבית המקרים הרמת עפעפיים אינה מצריכה אשפוז, והמנותח משתחרר לאחר שעות מעטות בחדר התאוששות. כמובן שהעיניים חבושות, ולעיתים שמים רטיות קרות על אזור הטיפול, וניתנות טיפות עיניים ואנטיביוטיקה. לאחר שבוע מוציאים את התפרים וחוזרים לשגרה.

בחירת מנתח ומוסד מטפל

למרות שניתוח הרמת עפעפיים הוא הליך פשוט יחסית, עדיין מדובר על הליך ניתוחי שמצריך מקצועיות רבה, הן מבחינה בטיחותית ורפואית, וכמובן שמבחינה אסטטית, כי אנו רוצים תוצאות טבעיות וטובות ללא בעיות בהמשך.

חשוב לבחון כמה מנתחים ומוסדות טיפול. המנתח צריך להיות כירורג פלסטי מקצועי ומנוסה. אם ניתן לעבוד אם מנתח שמתמחה בתחום זה של רפואת עיניים, מה טוב, אך גם כירורג פלסטי כללי מנוסה מתאים, ויכול בהחלט לספק תוצאות מעולות. הרמת עפעפיים היא הליך פשוט, אך שאינו ניתן להסתרה, ולכן צריך לבחור מנתח טוב שאתם מרגישים בנוח איתו. לאחר ניתוח עפעפיים תורגש הקלה בפתיחת העין והמראה יהיה צעיר ורענן הרבה יותר.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים:


מיקוד הנושא וקריאה נוספת: