השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במיזותרפיה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

מזותרפיה – להאט את הזדקנות העור

קמטים והזדקנות של העור, הן בעיות אסטטיות שאין אדם שלא סובל או יסבול מהן בחייו. נזקי הזמן, חשיפה לשמש, הורמונים, עישון ושאר גורמים במהלך החיים מביאים לתהליך לקרות, יש מי שבצורה חמורה יותר ויש מי שבצורה פחותה. מזותרפיה היא שיטה מהפכנית בתחום הטיפוח והאטת תהליכי הזדקנות – מה שנקרא אנטי אייג'ינג. בעזרת טיפולי מזותרפיה העור נשאר במראה צעיר, מתוח ויפה לאורך זמן ארוך יותר.

מזותרפיה – מזוטרפיה – מיזותרפיה – מה זה בכלל?

שמו של הטיפול משובש לעיתים בעברית, ויכול להיכתב בכמה צורות (מזותרפיה, מיזותרפיה, מזוטרפיה), שכולם מתכוונות לאותו טיפול. משמעות שם הטיפול היא מיוונית: "מזוס", שמשמעה אמצע, ו"תרפיה" שמשמעה טיפול. זאת משום שטיפול מזותרפיה נעשה על שכבת העור האמצעית בעיקר, שכבת הדרמיס. בטיפול מזותרפיה מוחדרים אל שכבות העור השונות, ובעיקרן האמצעית, חומרים רפואיים וטבעיים שונים על פי התאמה אישית של פרופיל המטופל. מזותרפיה בעיקרה כיום באה לטפל בבעיות אסטטיות של העור מבחינת קמטים וקמטוטים קטנים באזור הפנים, צוואר, מחשוף וכפות הידיים.

טיפולי מזותרפיה

הנזק ארוך השנים, שנגרם לעור באופן טבעי, למעשה גורם לאיבוד חומרים חיוניים בעור עצמו, חומרים כמו:

  • חומצה היאלורונית
  • קולגן ואלסטין – חלבוני בנייה
  • ויטמינים
  • מינרלים

בטיפול מזותרפיה מוחדרים חומרים אלו ואחרים אל העור, עוצרים את קימוטי העור ומונעים כאלו בעתיד. החומרים מוזרקים אל שכבת הדרמיס. במחקרי מזותרפיה שונים גילו ששכבה זו אוגרת את החומרים האלו באופן טבעי בצורה הטובה ביותר. טיפול מזותרפיה הוא בטוח ומאושר לחלוטין, ללא ניתוח או אשפוז, הטיפול אינו כרוך בכאבים או תופעות לוואי.

כיום במרבית טיפולי מזותרפיה נעשה שימוש במכשירים מתוחכמים וממוחשבים שמחדירים את החומרים אל העור בצורה מדויקת ולרוב ללא הזרקות. כמובן שגם השיטה הקלאסית של מזותרפיה, שכוללת הזרקות, עובדת ומציגה תוצאות מרשימות באותה מידה.

בעיות שמטופלות בעזרת מזותרפיה

הטיפול היום נפוץ בכל העולם, ומשמש למגוון רחב של בעיות עור שונות ובאזורים שונים. דוגמאות לבעיות וטיפולים שונים שנעשה בהם שימוש של טיפולי מזותרפיה הם:

  • מתיחת העור
  • הצערת העור
  • שקיות מתחת לעיניים
  • בעיות פיגמנטציה

הטיפול יעיל בכל גיל. כמובן שככל שמתחילים בו מוקדם יותר התוצאות לטווח הארוך יעילות יותר, ומונעות הופעת קמטים בגיל הזקנה.

מזותרפיה הוא טיפול יעיל ביותר, בטוח וללא כאבים או תופעות לוואי. מזותרפיה מציעה פיתרון אנטי אייג'ינג מעולה ללא ניתוחים או טיפולים מסובכים. לכל מטופל מותאם טיפול ספציפי על פי הצרכים והבעיות השונות.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: