השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בקורס אופנועי ים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

קורס סירות מנוע – עושים גלים

קורס סירות מנוע מקנה לתלמידיו ידע עיוני ומעשי בתפעול סירות מנוע מהירות בגודל קטן, ונקרא רישיון משיט 12 לעוצמה א'. רישיון לסירת מרוץ, שניתן במסגרת קורס סירות מנוע הוא קריטי לתפעול נכון ובטיחותי של סירות מנוע מהירות, שאמנם מספקות חוויה מעולה, אך יכולות להיות מסוכנות מאוד בתפעול לא נכון, כמו כל כלי תחבורה אחר.

הגדרה של סירה לצרכי קורס סירות מנוע

הרישיון שניתן בסיום קורס סירות מנוע רלבנטי לסירות, שהן עד 7 מטר באורכן, ומצוידות במנוע של עד 150 כוחות סוס ואינן אופנוע ים. רישיון לסירת מרוץ שכזה ניתן להוציא מגיל 17 באופן חוקי.

מבנה קורס סירות מנוע

קורס סירה מהירה בנוי מחלק עיוני וחלק מעשי, כאשר החלק העיוני הוא הגדול יותר מבחינת היקף החומר והזמן הנדרש ללימודו. בחלקו העיוני של קורס סירות מנוע נלמדים הנושאים הבאים:

• מכונאות בסיסית
• ימאות בסיסית
• ציוד לכלי שייט
• אורות בסירות וכלי שייט
• בטיחות
• כיבוי אש
• עזרה ראשונה
• החפה

החלק העיוני ניתן ללמידה עצמאית דרך האינטרנט או בכיתה מסודרת, תלוי במדיניות של בית הספר. הזמן ללימוד החלק העיוני של קורס סירות מנוע הוא קצר, והחומר אינו מסובך כלל. החלק העיוני כרוך כמובן במבחן שמורכב מכ-60 שאלות.

לימודים מעשיים של קורס סירות מנוע

חלקו המעשי של קורס סירות מרוץ הוא קצר וקל מאוד יחסית. לרוב מדובר על כ-2-5 מפגשים, שהאחרון בהם הוא הטסט. המפגשים הראשונים כוללים תפעול והתנסות בהשטת סירה מהירה, ובמהרה כל התכנים מועברים והתלמיד מוכן למבחן מעשי.
עלות קורס סירות מנוע

מכיוון שהקורס קצר יחסית, ואינו מצריך שיעורים מעשיים או עיוניים רבים. עלותו אינה גבוהה במיוחד. במסגרת קורס סירות מנוע ישנה אפשרות לקורס משולב, שמכיל בתוכו גם קורס לאופנוע ים. התכנים העיוניים של קורס סירות מנוע רלבנטיים ברובם לאופנועי ים, והחלק המעשי של אופנוע ים פשוט ומהיר מאוד. לכן העלות של קורס סירות מרוץ משתנה עם עושים את הקורס המשולב לשני הכלים או קורס סירה מהירה בלבד. ההמלצה היא לערוך את הקורס המשולב, ולא רק קורס סירות מנוע או אופנוע ים בנפרד, כי ההבדלים בעלות ובזמן ההשקעה אינם גדולים במיוחד.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים:


מיקוד הנושא וקריאה נוספת: