השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בקרן השתלמות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
פיננסים


מאמרים נוספים בתחום

קרנות השתלמות - הכי שוות להשקעה

קרנות השתלמות זה הוא אפיק השקעה משתלם ביותר, ולא רק למורים. תוכניות חסכון כמו קרנות השתלמות, אלה הן תוכניות חסכון לטווח בינוני, כמו קופות גמל, ואת קרנות ההשתלמות ניתן לפדות כבר לאחר שש שנים מתחילת ההפקדות, ולעיתים אף קודם לכן. קרנות השתלמות יכולות לשמש גם כקרן פנסיה כך שניתן יהיה לפדות אותם בעת הגעה לגיל פנסיה בתשלום חד פעמי או כקצבה חודשית. למרות שמן, קרנות השתלמות אינן מיועדות רק לחסכון לצורכי לימודים. וודאי שמשקיע אשר מחזיק תוכנית חסכון זו לצורכי לימודים ייהנה מהטבות אטרקטיביות עוד יותר, אך השקעות ב- קרן השתלמות הן כדאיות ומשתלמות גם לצורך חסכון למטרות אחרות.

קרנות השתלמות - הכי שוות להשקעה

  • משקיעים אשר מפקידים כספים לטובת קרנות השתלמות ייהנו מהטבות מס משמעותיות, הן בשלב ההפקדה של הכספים, והן בזמן פדיון הכסף, כך שלמעשה, המשקיע יוכל ליהנות מפטור ממס על הכסף שפדה אם עשה זאת שלוש שנים לאחר תחילת ההפקדות, במידה ופדיון הכסף נעשה לצורך מימון לימודים, לאחר שש שנים מיום תחילת ההפקדות, לכל מטרה, וכך גם בהגעה לגיל פנסיה, יוכל המשקיע לפדות את הכסף שלו עם פטור ממס לכל מטרה.
  • קרנות השתלמות הן אפיק חסכון משתלם במיוחד עבור שכירים, שכן במידה והמעסיק מעוניין לבצע הפרשה למען העובד שלו לאפיק חסכון כזה או אחר, הרי שהאפיק המשלתם ביותר עבורו זוהי קרן השתלמות שכן,המעביד יזכה לקבל פטור ממס על ההפקדות אותן הוא מבצע, והעובד יזכה בתוכנית חסכון כדאית במיוחד. כדאי לציין שההטבות ניתנות רק עד גובה מסוים של הפקדות, כאשר העובד והמעביד מפקידים יחדיו, ביחס של אחד לשלוש, כלומר המעביד מפריש שבעים וחמישה אחוזים והעובד את יתרת עשרים וחמישה האחוזים של ההפקדה. גובה ההפקדה שיועברו אל קרנות השתלמות לא יהיו גבוהים מעשרה אחוזים מגובהו של שכר העובד.
  • קרנות השתלמות אינן מחויבות להשקעה באגרות חוב ממשלתיות, מה שאומר שהן יכולות להגיע לתשואות גבוהות הרבה יותר מאפיקי השקעה סולידיים יותר, כך גם עומדת לרשותו של המשקיע האפשרות לבחור את קרן ההשתלמות בה ירצה להשקיע את כספו על פי ראות עיניו. לתהליך בחירה של קרנות השתלמות יש להתייחס בכובד ראש, שכן מדובר בכסף שלכם ועל כן השוואת קרנות השתלמות היא חלק אינטגראלי מתהליך קבלת ההחלטות.

בעת בחירה של קרנות השתלמות הקפידו לבחון את הביצועים של הקרן, את גובה הרווחים שעשתה, כמו גם ההפסדים שלה, כמו כן, הקפידו לבדוק מהי רמת הסיכון אותה נוטלת הקרן בהשקעות שלה, ושאלו את עצמכם האם רמת הסיכון הזו תואמת את רמת אהבת הסיכון שלכם. הקפידו לבדוק גם את ביצועי מנהל הקרן עצמו, כמו גם את רמת השירות של הקרן אותה היא מעניקה למשקיעים שלה.

קישורים חיצוניים:


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: