השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
פיננסים


מאמרים נוספים בתחום

איזה מחשבונים פיננסים יש?

מחשבונים פיננסים, כמו גם מחשבוני כלכלה שונים, אלה הם כלים אשר משמשים אותנו לצורך ביצוע חישובים שונים אשר רלוונטיים לנו לסדר היום השוטף. ישנם סוגים שונים של מחשבונים פיננסים ואלה פזורים ברחבי האינטרנט באתרים שונים. מחשבונים פיננסיים משמשים לצורך ביצוע חישובים והשוואות בין מוצרים כלכליים שונים.

בין כלל סוגי מחשבונים פיננסים תוכלו למצוא:

  • מחשבון משכנתא - מחשבון משכנתא הוא אחד מיני המחשבונים פיננסים אשר משמשים לצורך בחירה ובדיקה של משכנתא. בעזרת מחשבונים אלה תוכלו לבצע את חישוב הריבית שתצטבר עבור המשכנתא אותה תיקחו, גובה ההחזרים החודשיים בהם תיאלצו לעמוד ועוד יתר חישובים רלוונטיים עבור המשכנתא שלכם. מחשבונים פיננסים אשר משמשים לצורך חישוב משכנתא פועלים על בסיס פרמטרים שונים, כך תוכלו לחשב את החזר הקרן על פי לוחות שונים כמו על פי לוח שפיצר למשל. בעזרת מחשבונים אלה תוכלו לבצע השוואות בין המשכנתאות השונות לזה יקל עליכם בגיבוש ההחלטה בדבר מסלול המשכנתא המתאים ביותר עבורכם
  • מחשבון פנסיה - מחשבונים פיננסים אשר מיועדים לצורך חישובי פנסיה עוזרים לבצע חישובים שונים בדבר קרן הפנסיה שלכם, לרבות גובה ההפקדות בהם תצטרכו לעמוד, גובה הקצבה אותה תקבלו בהגעתכם לגיל פנסיה, עמלות ודמי ניהול וכיוצא בזה. בעזרת מחשבונים פיננסים האלה תוכלו לבצע השוואות בין קרנות הפנסיה השונות ולבחור לעצמכם את קרן הפנסיה התאימה לכם. כדאי לציין שהשימוש במחשבונים אלה יכול לבוא לעזר לא רק בעת בחירת הפנסיה, אלה בכל עת בה תחליטו לבצע הערכה מחודשת בדבר קרן הפנסיה בה אתם מושקעים, שכן לרשותכם עומדת יכולת תנודתיות בין קרן פנסיה אחת לשנייה.
  • מחשבון קופות גמל - כמו מחשבון פנסיה, גם מחשבון קופת גמל הוא אחד מאותן מחשבונים פיננסים אשר משרתים אותנו נאמנה, גם בבואנו לבחור את קופת הגמל הכדאית ביותר עבורנו, בעיתות בהן נשקול להחליף קופת גמל.

מעבר למה שפורט לעיל, ישנם מחשבונים פיננסים לצורך ביצוע חישובים נוספים כמו למשל מחשבונים פיננסים לצורך חישוב ריבית פיגורים על הלוואות שונות, מחשבונים לחישוב ריביות והצמדה למדדים שונים, מחשבונים לחישוב שערים והמרות מטבע חוץ וכן הלאה. מחשבונים פיננסים כאמור פזורים ברחבי הרשת, כך תוכלו למצוא מחשבונים ספציפיים אשר נמצאים באתרי קצה שונים, או פורטלים גדולים אשר מכילים מחשבונים פיננסים לביצוע חישובים מכל התחומים. אתרים אשר מרכזים מחשבונים פיננסים מתחומים שונים הם אתרים יעילים למדי, שכן הם מאפשרים לבצע חישובים שונים באותו המקום מבלי לפתוח כל פעם אתר חדש לשם ביצוע חישוב ספציפי של מוצר כלכלי כזה או אחר. מחשבונים אלה משמשים את כלל הציבור הרחב כמו גם אנשי מקצוע רבים ביניהם אנליסטים, רואי חשבון ועורכי דין, כלכלנים, השימוש בהם אינו כרוך בתשלום והם מהווים כלי אפקטיבי ויעיל במיוחד.

קישורים חיצוניים: