השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח דירה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

הוזלת עלויות של ביטוח דירה

המודעות לצורך בקיומה של פוליסת ביטוח דירה הולכת וגדלה בקרב הציבור הרחב, וכיום, מרבית האנשים דואגים לרכוש לעצמם ביטוח דירה על מנת לבטח את הנכס והרכוש שלהם. יחד עם זאת, ישנם הרבה סעיפים חשובים אשר נוגעים לפוליסת ביטוח דירה שרבים מאיתנו אינם מודעים אליהם כלל וכתוצאה מכך רוכשים פוליסות ביטוח שלא תמיד מתאימות או מקיפות מספיק, כך למעשה מוצאים עצמם המבוטחים משלמים סכומים גבוהים שלא לצורך עבור פוליסת הביטוח שלהם.

פוליסת ביטוח דירה צריכה להיות מותאמת באופן אישי לצרכים שלכם, בהתאם למקום המגורים, המבנה עצמו ובהתאם לנתונים נוספים, כך שכאשר אתם רוכשים ביטוח דירה, בין אם זה ביטוח מבנה או ביטוח תכולה בנפרד, או ביטוח דירה כולל, הרי שחשוב לוודא שהינכם משלמים את הסכום הריאלי הנמוך ביותר, בתמורה לפוליסה המתאימה והמקיפה ביותר עבור הצרכים שלכם.

הוזלת עלויות של פוליסת ביטוח דירה

אם ברצונכם להוזיל את הוצאות פוליסות ביטוח דירה אשר עלולות להכביד לעיתים על הכיס, ישנן כמה דרכים לעשות זאת.

בדקו היטב את כל סעיפי פוליסת הביטוח, כל סעיף כיסוי נוסף משמע יותר כסף שעליכם לשלם תמורת הפוליסה, במידה ותמצאו סעיפים שאתם יכולים לוותר עליהם, כדאי לעשות זאת. זכרו שבמידה ויעלה צורך לסעיפים אלה בעתיד, תוכלו להרחיב את היקף הפוליסה שלכם בלי בעיה. סעיפים שניתן לוותר עליהם הם סעיפים הכוללים כיסוי הוצאות שתעדיפו לשלם באופן פרטי כמו למשל כיסוי על תיקון מוצרי חשמל- סעיף אשר מייקר באופן משמעותי את פוליסת הביטוח. סעיפים נוספים שניתן לוותר עליהם אלה הם סעיפי הצפה ונזק לצנרת, במקרה בו מדובר בבית חדש אשר נרכש הישר מהקבלן, שכן על הצנרת יש לכם אחריות מהקבלן ממילא. סעיף נוסף שאפשר לשקול לוותר עליו זהו סעיף אשר מעניק כיסוי במקרים של רעידת אדמה.

גובה השתתפות עצמית- הגדלת גובה ההשתתפות העצמית שלכם בפוליסת ביטוח דירה תוביל להוזלת עלויות הפוליסה עצמה, כך תוכלו לחסוך בתשלומים החודשיים.

רכישת פוליסת ביטוח דירה בחברות ביטוח ישיר שלא באמצעות סוכן ביטוח. במידה ותרכשו את הפוליסה באופן ישיר מחברת הביטוח תוכלו להוזיל עלויות באופן משמעותי, שכן אתם חוסכים לעצמכם את העמלה אותה לוקח לעצמו בדרך כלל סוכן הביטוח, יחד עם זאת, זהו שירות שיש לבחון אותו היטב. קיומו של סוכן ביטוח הופך את ההתעסקות, במקרה הצורך, לפשוטה הרבה יותר, שכן סוכן הביטוח שלכם מטפל בכל הפרוצדורות הרלוונטיות עבורכם בעת תביעת ביטוח. פוליסת ביטוח דירה שנרכשה באופן ישיר מחברת הביטוח תאלץ אתכם לפעול באופן עצמאי בכל תהליך התביעה והגבייה. תהליך זה עלול להיות ארוך, מתיש ומייגע, ועל כן, במקרה זה חשוב להפעיל שיקול דעת ולבחון היטב האם אפשרות זו אכן מתאימה לכם.

קישורים חיצוניים: