השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במשכנתא נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
פיננסים


מאמרים נוספים בתחום

בחירת משכנתא בעזרת מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא הוא אחד מני מחשבונים פיננסיים שונים אשר עומדים לרשותנו, בעזרתו ניתן לבצע חישובים שונים אשר רלוונטיים לנושא המשכנתא, כאשר בין החישובים השונים אותם ניתן לעשות בעזרת מחשבון משכנתא ניתן לבצע גם

  • חישוב של גובה הריבית אשר נצברת על הסכום שנלקח כהלוואה
  • חישוב החזר משכנתא ואת גובה החזרי התשלום על סכום הלוואה מסוים בהתאם לפרק הזמן של פריסת התשלומים
  • חישוב גובה הסכום אותו תיאלצו לשלם אם תרצו להחזיר את המשכנתא לפני תום תקופת ההחזרים
  • חישוב של נקודות הזכאות לקבלת משכנתא

יעילות של מחשבוני משכנתא היא גבוהה למדי, ומומלץ להיעזר בהם בעת הצורך, שכן מחשבון משכנתא יכול לשפוך אור על התמונה ולהקל עליכם בשלב קבלת ההחלטות בכל הנוגע לרכישת נכס ולקיחת משכנתא. במיוחד בתקופה שבה אתם עומדים לפני רכישת נכס, דירה, בית או נכס להשקעה, ואין לכם את מלוא הסכום במזומן, או שאינכם מעוניינים להשקיע את כל הסכום במזומן ומעוניינים בקבלת משכנתא לצורך רכישת הנכס, מחשבון משכנתא יכול לבוא לכם לעזר ולשרת אתכם בצורה מצוינת.

בחירת משכנתא בעזרת מחשבון משכנתא

כיום הבנקים השונים מציעים מגוון רחב של מסלולי משכנתא שונים, כאשר משכנתא היא למעשה הלוואה לטווח ארוך. סכומי ההלוואה של משכנתא הם גבוהים למדי ומסתכמים במאות אלפי שקלים ומעלה. בעת נטילת משכנתא העירבון של הבנק לכך שהמשכנתא תוחזר היא הנכס עצמו, והוא למעשה משועבד למשכנתא. בין המשכנתאות השונות תוכלו למצוא משכנתאות בריבית קבועה, או כאלה בעלות ריבית משתנה אשר משתנה בהתאם לשינויים שחלים במשק, כך ישנן משכנתאות במסלולים בהן המשכנתא צמודת מדד ומשתנה בהתאם לשינויים אשר חלים במדד המחירים לצרכן, או משכנתאות אשר מבוססות ריבית פריים. המבחר כה גדול ובכך למעשה גם הקושי שבבחירת המשכנתא הטובה ביותר גדל בהתאם. במקרה שכזה מחשבון משכנתא יוכל לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה לכם. מאחר והמשכנתא היא הלוואה לטווח אורך, ותלווה אתכם פרק זמן שנע בין עשר לשלושים שנה, הרי שמדובר בהתחייבות כבדה ביותר, יתרה מכך, גובה ההחזרים הוא אחד מהתשלומים האינטגראליים ביותר אשר יורדים לנו מהמשכורת ומדובר בסכום נכבד אשר מהווה אחוז נכבד מההכנסות הביתיות. מחשבון משכנתא יעזור לכם לבחור את המשכנתא שלכם, בהתאם לכוח הכלכלי אשר עומד לרשותכם, כך שתוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים למשך כל שנות ההתחייבות.

חשוב לדעת שכיום משכנתאות ניתנות לשינויים במהלך פרק זמן של החזרי התשלומים, כך במידה וכח הקנייה שלכם גדל, ותרצו להחזיר את המשכנתא לפני תום תקופת ההחזרים, תוכלו לעשות זאת בלי בעיה, וגם כאן מחשבון משכנתא יבוא לכם לעזר. לפני שאתם בחורים משכנתא כזו או אחרת, דאגו לוודא מהם תנאי פירעון המשכנתא בטרם עת. מחשבון משכנתא ניתן למצוא ברחבי רשת האינטרנט במגוון רחב של אתרים, בין אם אלה אתרי הבנקים עצמם או אתרים פיננסיים שונים.

קישורים חיצוניים: