השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהלוואות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
פיננסים


מאמרים נוספים בתחום

הלוואות לכל מטרה

לקיחת ומתן הלוואות מלוות את האדם עוד משחר הימים, בין אם היו אלה הלוואות אשר נעשו בין סוחרים שונים, הלוואות ממלווים בריבית, התחייבויות כנגד נכסים וכיוצא בזה. החברה המודרנית בה אנו חיים כיום הגדירה מציאות שבה כמעט כל בית בישראל זקוק להלוואה לצרכים כאלה ואחרים, והבנקים השונים שאליהם הצטרפו גם גופים חוץ בנקאים שונים מאפשרים כיום קבלת הלוואות לכל מטרה בסכומים די גבוהים, או הלוואות ייעודיות לצרכים כאלה ואחרים בתנאים נוחים ומותאמים באופן אישי ליכולתו הכלכלית של ללווה.

הלוואה לכל מטרה

כיום ישנם מסלולי הלוואות שונים אשר מוענקים לכל מטרה בתנאים שונים. הלוואות מסוג זה ניתן לקבל במסגרת הבנק בו קיים חשבון פעיל, או בעת רישום לבנק חדש עם פתיחתו של חשבון בנק . גופים נוספים בהם ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה אלה הן חברות האשראי השונות אשר מענקיות הלוואות לבעלי כרטיסים, בין אם אלה מינויים קיימים ובין אם כהטבה ללקוחות חדשים. בדרך כלל גובהה של הלוואה אשר ניתנת במסגרת גופים אלה תהיה בהתאם לגובה המסגרת וגובה ההכנסות לחשבון הבנק.

גופים נוספים במסגרתם ניתן לקבל הלוואות אלה הם גופים חוץ בנקאיים שונים אשר מאפשרים קבלת הלוואות בתנאים מקלים במיוחד, ובתנאים נוחים יותר מהתנאים שמציעים הבנקים, יחד עם זאת, גובה הריבית אותו תשלמו עבור הלוואות מגופים אלה סביר להניח שתהיה גבוהה יותר.

הלוואות ייעודיות

מעבר לאותן הלוואות אשר ניתנות לכל מטרה, ישנן גם הלוואות ייעודיות שאותן ניתן לקבל בגופים השונים אשר מעניקים הלוואות. הלוואות מסוג זה הן הלוואות שקל יותר לקבל אותן כיוון שאת חלק ניתן לשעבד למוצר שלשמו נלקחה ההלוואה. בין אותן הלוואות ייעודיות אשר ניתן לקבל ישנן הלוואות לצורכך:

  • מימון לרכב - בעת קבלת מימון לרכב עומדות בפני הלווה אפשרויות שונות ביניהן אפשרות של ליסינג. שיטת הליסינג היא שיטה יעילה למדי שכן היא מאפשרת קבלת פריסת תשלומים נוחה ביותר, כך שהחזרי התשלומים כמעט אינם מורגשים. הרכב למעשה משועבד לנותן ההלוואה, והוא בעליו החוקי עד להחזרת התשלומים המלאה.
  • מימון ללימודים - גופים רבים מעניקים הלוואות לצורכי מימון לימודים בתנאים נוחים ביותר, כך שאת מרבית הסכום יוכל הלווה להחזיר רק עם סיום לימודיו, כאשר ההנחה של מעניקי ההלוואות, שעם רכישת ההשכלה, יגדל הכוח הכלכלי של הלווה וסכום ההכנסות שלו יגדל גם הוא, כך שיוכל לעמוד בהחזרי התשלומים.
  • מימון לרכישת דירה - מימון לרכישת דירה זוהי אותה משכנתא שכולנו מכירים היטב, בה הנכס עצמו משועבד להלוואה ובמידה וללווה אין את היכולת לעמוד בהחזרי התשלומים הנכס למעשה עומד כערבון.
  • מימון לשיפוץ הדירה - הלוואה ייעודית נוספת זוהי הלוואה לצורך שיפות הדירה, והיא ניתנת מתוך הנחה ששיפוץ הדירה יעלה את ערך העתידי של הנכס.

קישורים חיצוניים: