השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח משכנתא נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

בחירה של משכנתא וביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא בא להבטיח לבנק את החזר ההלוואה אותה העניק ללווה לצורך רכישת דירה או בית במקרה בו ללווה לא תהיה אפשרות לעמוד בהחזרי התשלומים של הלוואה. העירבון המרכזי של הבנקים בעת הענקת משכנתא הוא על ידי שיעבוד הנכס לבנק, כך, במקרה בו הלווה לא מצליח לעמוד בהתחייבות שלו ולהחזיר את מלוא התשלומים בהתאם לתנאי הבנק, הנכס עובר לבעלות הבנק ומכסה את חוב המשכנתא. למרות השעבוד של הנכס לבנק, אין בזה די כעירבון עבור הבנקים, והבנק מחייב את הלווים גם ברכישה של פוליסת ביטוח משכנתא כתנאי לקבלת משכנתא עבור רכישת נכס.

בחירה של משכנתא וביטוח משכנתא

חיפוש אחר משכנתא מותאמת צריך להיעשות בקפידה ובכובד ראש ועל אותו עיקרון צריכה להיעשות בחירה של ביטוח המשכנתא. לצורך ביצוע ההשוואות בין ההצעות השונות של חברות הביטוח עבור ביטוח משכנתא תוכלו להיעזר בכלי נפוץ למדי ברחבי האינטרנט וזהו מחשבון משכנתא. בעזרת מחשבון משכנתא תוכלו לחשב את גובה המשכנתא לה אתם זקוקים, גובה ההחזרים וכך גם ריבית משכנתא, בהתאם לנתונים אלה תוכלו למקד טוב יותר את החיפוש שלכם אחר ביטוח משכנתא.

ביטוח משכנתא זהו ביטוח משולב אשר מעניק כיסוי ותשלום הוצאות במקרה בו ללווה אין את היכולת לעמוד בהחזרי התשלומים, ופוליסת ביטוח משכנתא מבטיחה למעשה את העמידה בהתחייבות. ביטוח משכנתא הינו ביטוח משולב אשר מעניק כיסוי הן למבנה עצמו, והן כיסוי במקרים של מוות או פגיעות שונות שבגינן לא יוכל הלווה לעמוד בהחזרי התשלומים לבנק. בעת קבלת ההחלטה בדבר רכישת פוליסת ביטוח משכנתא מחבת ביטוח כזו או אחרת חשוב מאוד לבחון את פוליסת הביטוח, ואת כל הסעיפים אותם היא מכסה.

בין הסעיפים השונים כדאי להקפיד על כך ש:

  • גובה הפוליסה צריך להיות תואם לגובה המשכנתא על מנת שבעת הצורך, ההחזר יהיה החזר מלא על כל הסכום
  • ביטוח חיים של ביטוח משכנתא צריך לכלול את שני בני הזוג, כך שבמקרה בו חלילה אחד מבני הזוג הולך לעולמו, הנטל שבהחזר תשלומי המשכנתא יועבר אל חברת הביטוח ולא ייפול על בן הזוג.
  • ביטוח מבנה של ביטוח משכנתא צריך לכסות מגוון רחב של תרחישים לרבות פגיעות במנה אשר נוצרו כתוצאה מאסונות טבע, פעולות איבה וטרור, בעיות תשתית וצנרת וכיוצא בזה.
  • פוליסת ביטוח משכנתא צריכה לכסות גם מקרים בהם נבצר מלווה המשכנתא לעמוד בהחזרי התשלומים כתוצאה באובדן כושר עבודה אשר מקורו בתאונה, או במקרים שבהם אדם הופך להיות מובטל.

ריבוי חברות הביטוח אשר מוכרות פוליסות ביטוח משכנתא מוביל להורדת מחירים ושיפור התנאים של פוליסת הביטוח, על כן, הקפדה על בחירה נכונה ומותאמת של פוליסת ביטוח משכנתא יוכל לחסוך לכם הוצאות אדירות שיכולות להגיע לסכומי עתק עם השנים.

קישורים חיצוניים: