השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח בריאות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

פוליסות ביטוח בריאות

מדינת ישראל מספקת לאזרחיה שירותי בריאות במסגרת ביטוח בריאות ממלכתי. מערכת הבריאות הממלכתית מעניקה לאזרחים סל שירותי בריאות די בסיסי ומוגבל, כך שישנן תרופות וטיפולים רבים אשר אינם נכללים כלל בסל הבריאות הממלכתי. עלויות של שירותי בריאות במערכת הפרטית גבוהות לעין שיעור, במידה ואין על כך סבסוד מדיני, או כיסוי של פוליסת ביטוח, וכמעט שלא ניתנות למימון עבור אדם מן השורה. הפתרון לבעיה זו טמון באפשרויות של ביטוח בריאות משלים וכך גם ביטוח בריאות פרטי אשר עומדות לרשותם של אזרחי המדינה, אותם הם יוכלו לרכוש בתנאים נוחים ובתשלומים חודשיים לא גבוהים במיוחד.

ביטוח בריאות משלים זוהי הרחבה של סל הבריאות הממלכתי הבסיסי, והוא מגיע כחלק מהשירותים אשר מעניקות לנו קופות החולים , כמובן שביטוח בריאות משלים מצריך תוספת תשלום חודשית. על אף היותו מקיף יותר מסל הבריאות הממלכתי, הרי שגם אותו ביטוח בריאות משלים הינו בעל ליקויים וחסרים רבים מבחינת היקף הפוליסה, וגם לביטוח זה ישנם טיפולים ותרופות רבות אשר לא מקבלות סבסוד, ואינן נכללות בסל התרופות.

פוליסות ביטוח בריאות

כיום פועל במדינת ישראל, במקביל למערכת הבריאות הממלכתית, מערך שלם של שירותי בריאות ייעודיים אשר ניתנים במסגרת פוליסות ביטוח בריאות פרטיות על ידי חברות ביטוח.

בין פוליסות ביטוח בריאות השונות ניתן למצוא:

  • פוליסות ביטוח בריאות פרטית - הקטגוריה הזו מעניקה כיסוי עבור טיפולים רפואיים שונים לכל המשפחה. כאשר בין הטיפולים השונים אשר מכוסים בפוליסת הביטוח ישנם ניתוחים בחו"ל, ניתוחי השתלות, ייעוץ אצל רופאים מומחים, שירות ביקורי לילה של רופאים, טיפול פסיכולוגי ותרופות אשר אינן כלולות בסל התרופות הממלכתי. בין פוליסות ביטוח בריאות אלה יש פוליסות מקיפות יותר ומקיפות פחות.
  • ביטוח בריאות חו"ל - סוג נוסף של פוליסת ביטוח בריאות אותן מציעות חברות הביטוח השונות זוהי פוליסת ביטוח בריאות לטסים לחו"ל, בין אם זה לפרק זמן קצר, ובין אם מדובר בטיול ממושך, חשוב מאוד להקפיד על רכישת ביטוח בריאות לפני שטסים לחו"ל. בעת רכישת הפוליסה חשוב מאוד להקפיד על בדיקה מקפת של הפוליסה כך שתתאים לסיכונים הנפוצים שעלולים להתרחש, כך למשל עבור אנשים אשר טסים לעשות טיולי אקסטרים חושב לוודא שפוליסת הביטוח מכסה הוצאות חילוץ והצלה, כמו גם הטסה רפואית במקרה הצורך.
  • ביטוח חיים - פוליסת ביטוח חיים מכסה מצבים של אובד כושר עבודה ואף מקרים מוות, כך שבמידה וקורה חלילה מקרה מצער, המבוטח יוכל להמשיך להתקיים גם אם אין ביכולתו להמשיך לעבוד לצורך פרנסתו, ובמידה והמבוטח נפטר, יוכלו שאריו להתקיים בכבוד.
  • ביטוח סיעודי- ביטוח סיעודי זהו ביטוח בריאות אשר מכסה מקרים בהם יש צורך בשירותי סיעוד לאדם, לרבות מטפלת צמודה, שירותי ביקור רופא ואמבולנס תוך זמן קצר בכל שעות היממה וכיוצא בזה.

קישורים חיצוניים: