השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח רכב נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
רכב


מאמרים נוספים בתחום

ביטוח מקיף מכסה אותך לגמרי

ביטוח מקיף לרכב מכסה את המבוטח מנזקים גופניים שנגרמו לו, לרכבו או לרכבו של אדם אחר. ביטוח מקיף לרכב מזכה את המבוטח בפיצויים וכולל בתוכו כיסוי לסיכונים רבים שהמבוטח עלול להיתקל בהם. עובדה ידועה היא, שבכל מקרה שבו נגרם נזק ולו הקטן ביותר לרכב, העלות יכולה לנוע החל מסכום של כמה מאות שקלים ועד לעלות הרכב עצמו, במקרה של גניבה או השבתה מוחלטת של הרכב, טוטאל לוס .פוליסת ביטוח רכב מקיף נועדה להגן עליכם, כך שחברת הביטוח היא זאת שתכסה את הנזק שיגרם לרכב, ע"י החזר כספי, תיקון הרכב באחד ממוסכי ההסדר ואפילו קבלת רכב חלופי.

היקף הכיסוי של ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לרכב שומר על המבוטח מפני נזקים העלולים להיגרם לרכב שבבעלותו. גם אם יש לכם ביטחון מלא בעצמם ובנהיגתכם, ישנם כאמור, נזקים ואירועים שונים העלולים להתרחש בעת הנהיגה או אפילו כאשר הרכב בחניה. רבים מהאירועים אשר פוליסת ביטוח מקיף מכסה, אינם תלויים בכם, ולכן הם אלו שהופכים את פוליסה זו להכרחית מבחינתכם. ראשית כל, הרכב מבוטח מגניבה ומנזקים שיגרמו לו במהלך תאונות דרכים (טפו טפו טפו), חשוב להבין שנושאים אלו מטופלים אך ורק במסגרת ביטוח מקיף ולא במסגרת ביטוח חובה .למרות שישראל מדינה די משעממת מבחינת מזג האוויר, ביטוח מקיף מטפל גם נזקי טבע כדוגמת ברד שמעקם את פח הרכב, רעידות אדמה, שיטפונות וכו'.

ביטוח מקיף לרכב מגן עליכם גם מפני: גניבת הרדיו-דיסק או ה-DVD מהרכב, פגיעות ברכב כתוצאה מניסיון גניבה, או סתם בזדון, שריפת הרכב, נזקים שנגרמו לרכב כתוצאה מהתנגשות בעצמים דוממים וכו'. יתרון נוסף ומשמעותי הניתן לכם במסגרת ביטוח מקיף הוא ביטוח צד שלישי .כלומר, ביטוח מקיף יכסה גם את הנזק שנגרם על ידי המבוטח לרכב אחר, צד שלישי, בעת תאונה. לאחרונה, במסגרת ביטוח מקיף מוצעים גם: שירותי דרך וגרירה , ביטוח שמשות , רכב חלופי , הוצאות משפטיות ועוד מגוון רחב של שירותים שאינם סעיפי ביטוח קלאסיים.

ביטוח מקיף - השתתפות עצמית

ביטוח מקיף לרכב מכיל בתוכו סעיף חשוב, השתתפות עצמית .רוב הציבור אינו מייחס חשיבות מיוחדת לסעיף זה, אולם כדאי מאד לשים לב לסכום ההשתתפות העצמית לפני החתימה על הפוליסה. סעיף זה, בעצם קובע את הסכום המינימאלי שהחל ממנו והלאה חברת הביטוח תשתתף בכיסוי הנזק, וזאת במידה והמבוטח הפעיל את פוליסת ביטוח מקיף .גובה ההשתתפות העצמית משתנה בהתאם לסוג הרכב המבוטח ולסוג המבוטחים שעושים בו שימוש.

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח רשות ואין שום חוק המחייב אתכם לרכושו. אך, אין כל ספק שמדובר בביטוח חזק ומומלץ מאד, המספק עבורכם מטריית הגנה מפני סוגים רבים של נזקים העלולים לקרות לרכב שלכם או לרכב של צד שלישי. תחושת הביטחון שאינכם לבד במקרה כזה, מעניקה לכם ביטוח מקיף אמיתי.

קישורים חיצוניים: