השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בניידות מספרים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
תקשורת


מאמרים נוספים בתחום

טלפון הטלפון הקווי של חברת HOT

תגידו שלום לטלפון החדש שלכם

חברת הוט מציע שירותי טלפון נייח במחירים המשתלמים ביותר !

ניידות מספרים טלפון קווי - מדריך למתלבט

חוק התקשורת והניידות:

מקורה של תוכנית הניידות היא בתיקון לחוק התקשורת, שהתקבל עוד בשנת 2005. התיקון לחוק קבע, כי מנוי טלפון נייח שירצה לעבור לחברה אחרת ולשמור על המספר שלו, יוכל לעשות זאת ללא תשלום, ולמעשה כמעט ללא מגבלות.

התוכנית היתה אמורה להתחיל לפעול עוד בספטמבר 2006, אבל בגלל עיכוב בהיערכות של חברות הטלפונים לשינוי (המחייב טכנולוגיות שמאפשרות ניידות), תכנית ניידות המספרים נכנסה לבסוף לתוקף רק ב- 1 בדצמבר 2007.

ניידות מספרים נהוגה במדינות שונות והניסיון מלמד על תוצאות שונות שהיא מביאה עימה. בחלק מהמדינות גרמה הניידות לעזיבה המונית בין החברות, וחלק אחר מהמדינות ההשפעה היתה משמעותית פחות.

מה שמוסכם הוא כי ניידות מספרים תורמת להתייעלות החברות ולנסיונן לשמור טוב יותר על לקוחותיהם, אשר יכולים לעזוב אותן בלי לחשוש מאיבוד המספר שמשמש אותם שנים.

מהי ניידות המספרים

ניידות מספרים היא האפשרות של מנוי של חבר טלפוניה לעבור לחברה אחרת ועדיין לשמור על מספר הטלפון הישן שלו. ניידות מאפשרת לאדם לשמור על "מספר אחד לכל החיים".

כך למשל, מנוי של בזק בעל מספר טלפון מבוקש , שירצה לעבור להוט, לא יאלץ לוותר על המספר טלפון ויוכל לבחור לעבור לחברות אחרות שיציעו לו תוכניות מתאימות יותר, מבלי להיפרד מהמספר ללא חשש מאובדן לקוחות שמכירים את המספר וללא צורך בעדכון מכריו במספר החדש.

ממפעיל תקשורת טלפוניה נייחת אחד לחברה אחרת (לדוגמא - מעבר מבזק להוט או מ- 012 לבזק).

יתרונות ניוד מספרים

  1. מנויים יכולים לעבור לחברה אחרת , ולשמור על מספר הישן, מבלי לחשוש לאובדן לקוחות או לאיבוד קשר עם חברים ישנים שמחזיקים את המספר הישן.
  2. נחסכות עלויות נוספות כמו החלפת כרטיסי ביקור, שילוט וכו', בהם מופיע מספר הישן. זאת מפני שהמספר נשמר גם לאחר מעבר לחברה אחרת.
  3. הניידות צפויה לגרום לשיפור השירות של חברות הטלפונים- החברות יידעו כי למעשה כל מנוי יכול לעזוב אותן בלי יותר מדי בעיות ובלי הצורך באיבוד הספר שלו. מה שיניע אותן לנסות לתת שירות טוב יותר שימנע מעבר לחברות אחרות.
  4. הניידות צפויה להגביר את התחרות ולהוזלת מחירים - כעת המעבר מחברה לחברה מוח יותר וכל ההבדל הוא בשירות ובמחיר (המספר כבר פחות רלוונטי). חברה שתציע שירות טוב יותר, תוכניות מפתות ומתאימות יותר ללקוח צפויה למשוך יותר לקוחות, שעכשיו לא יתלבטו בגלל שעכשיו יוכלו להצטרף לחברה החדשה מבלי לוותר על המספר הישן.

רקע לניוד מספרים

שוק הטלפוניה במדינת ישראל אף פעם לא היה במצב טוב יותר.

במקום חברה אחת המספקת שירותי טלפוניה פנים-ארצית, פעילות היום בישראל שלוש חברות: בזק, HOT, ו- 012 קווי-זהב. כל חברה פועלת בטכנולוגיה אחרת וכל אחת מנסה להציע מחירים אטרקטיביים יותר.

החברה השולטת בשוק הטלפוניה הקווית היא בזק שמחזיקה 2.8 מיליון לקוחות. מיד אחריה, חברת HOT עם 253 אלף לקוחות וחברת 012 קווי זהב עם 25 אלף לקוחות.

מגמת החברות היא משותפת: לגרום לכם להניח את "הסלולרי בצד" כשאתם בבית או בעסק.

הבעיה: לרוב ישנה העדפה לדבר בסלולר גם מהבית.

הפיתרון: הצעת מסלולים שונים שיתאימו גם לקהל שמדבר מעט מאוד ורוצה עדיין להחזיק טלפון קווי בבית.

דפוס שימוש ממוצע של בית-אב עומד על כ-400 דקות בחודש, ומתוך זה 50 דקות הם של שיחות המתבצעות לטלפונים סלולאריים.

50% מהשיחות המתבצעות לטלפונים קווים מתקיימות בשעות השפל (ימים א'-ה' בין השעות 19:00 ל- 7:00 למחרת,ובערבי שבת וחג בין השעות 13:00 ל-7:00), ו- 50% השיחות הנותרות מתבצעות בשעות השיא (ימים א'-ה' בין השעות 7:00 ל- 19:00 ובערבי שבת וחג בין השעות 7:00 ל-13:00).