השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהזעת יתר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

הזעת יתר - המדריך המלא

הזעת יתר לא נחשבת כבעיה רפואית מסוכנת ולכן היא לא קיבלה חשיבות מספקת מצד הרפואה הקונבנציונאלית שלא הציעה טיפול מונע כלשהו שימנע את התופעה. הזעת יתר זוכה בשנים האחרונות לקבל את המעמד הראוי לה, כיום בעידן הרפואה האסטטית ניתן למצוא טיפולים חדשניים שונים לטיפול בתופעה של הזעת יתר. הזעת יתר היא תופעה המפריעה לאנשים רבים לנהל אורח חיים רגיל ויש לה השלכות חברתיות ולכן מן הראוי שהרפואה תסייע לאותם אנשים למצוא פתרונות לבעיה הרפואית הלא נעימה של הזעת יתר.

להלן סקירה של האפשרויות השונות המספקות טיפול בבעיה של הזעת יתר:

  • טיפול בבעיה של הזעת יתר באמצעות משחות – אלו תכשירים המכילים בתוכם ריכוז גבוה של מלחי אלומיניום, מלחי האלומיניום מצליחים להחליש במעט את התופעה של הזעת יתר אך לא מצליחים למגר לגמרי את התופעה.
  • הזעת יתר באמצעות הזרקת בוטוקס - זהו טיפול פשוט וקל שנהיה נפוץ מאוד בשנים האחרונות. טיפול באמצעות הזרקת בוטוקס מיועד לטפל בבעיות של הזעת יתר ממוקדת. במסגרת הטיפול מוזרק חומר הבוטוקס לאזור המזיע, הבוטוקס מצליח לבצע ניתוק כימי בין העצב לבין בלוטת הזיעה. זהו טיפול שאינו מכאיב ותוצאותיו נראות כבר אחרי שבוע לאחר ההזרקה. החיסרון של טיפול מסוג זה הוא העובדה שזהו טיפול זמני הבוטוקס יעיל למשך כ-6 חודשים ולאחר מכן יש לחזור שוב על פעולת ההזרקה.
  • הזעת יתר טיפול באמצעות זרם חשמל - זהו טיפול המבוסס על זרם חשמלי נמוך. והוא מיועד לטיפול במצבים של הזעת יתר בכפות הידיים והרגליים.במהלך הטיפול משרים את כפות הידיים או כפות הרגליים במגשיות המלאות במים רדודים. בתוך המים מועבר זרם חשמלי בעוצמה נמוכה אשר גורם לשיבוש פעילותן של בלוטות הזיעה ולייבושן. זהו טיפול המצריך התמדה מצד המטופל. ולעתים יעילותו קטנה.
  • טיפול בבעיה של הזעת יתר באמצעות ניתוח לשאיבת בלוטות הזיעה - זוהי שיטה ניתוחית חדשנית שניתן לבצע אותה רק באזור בתי השחי. במסגרת הניתוח נשאבות בלוטות הזיעה הנמצאות בבתי השחי. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית ונמשך כשעה,התוצאה של הניתוח היא הפסקה מיידית של ההזעה באזור בתי השחי.
  • טיפול בבעיה של הזעת יתר באמצעות ניתוח סיפטקטומיה - זהו ניתוח יעיל להפסקת הזעת יתר בכפות הידיים. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית במהלך הניתוח מתבצעים חתכים זעירים באזור בית החזה או באזור בית השחי , דרך החתכים הללו מחדירים מצלמה ומכשור טכנולוגי זעיר שבעזרתם מבצע הרופא ניתוק של העצבים האחראים על הזעת יתר.זהו ניתוח קל יחסית אך אחת מתופעות הלוואי שלו היא "הזעה מפצה", משמעות התופעה היא הזעת יתר באזור אחר בגוף שעד עכשיו לא הייתה בו הזעת יתר.תופעת ההזעה המפצה יכולה להופיע אצל כחצי המטופלים שעברו ניתוח סיפטקטומיה. תופעות לוואי נוספות שיכולות להיות לניתוח כזה הן: : דימומים, פגיעה בריאה, צלקות באזור שבו בוצעו החתכים.
  • טיפול בבעיה של הזעת יתר באמצעות רפואה אלטרנטיבית – הרפואה האלטרנטיבית לסוגיה מציעה גם היא אפשרויות טיפוליות שונות המספקות טיפול בהזעת יתר. בין השאר ישנן אפשרויות לטיפול באמצעות רפלקסולוגיה, נטורופתיה, טיפול באמצעות תמציות באך, וטיפול ע"פ הרפואה הסינית.