השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בשיחות בינלאומיות מחו``ל נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
* אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
תקשורת


מאמרים נוספים בתחום

טכנולוגיות חדשות לניהול שיחות בינלאומיות

מגמות חדשות וטכנולוגיות חדשות לניהול שיחות בינלאומיות

ההתפתחות המואצת של טכנולוגיות שונות המשרתות את התקשורת הבינ"ל לא עוצרת לרגע, הלהיט החם בתחום שיחות בינלאומיות הוא טכנולוגית ה-VOIP שמשמעותה טכנולוגיה שמאפשרת להשתמש באינטרנט לא רק לשם העברת מידע אלא גם לשם העברת קול.

הטכנולוגיה הזו תופסת תאוצה ושולחת את זרועותיה גם לעבר שוק החברות המספקות שרות של שיחות בינלאומיות, כיום ניתן לנהל שיחות בינלאומיות באמצעות חברות שמספקות שרות של VOIP המאפשר לצרכנים להעביר קול באמצעות האינטרנט. שיחות בינלאומיות המתנהלות באמצעות טכנולוגית ה-VOIP הן זולות ביותר משום שהלקוח אינו זקוק לשכור את שרותיהן של החברות המספקות קווי טלפון בינלאומיים.

השימוש בטכנולוגית ה-VOIP לשם עריכת שיחות בינלאומיות מאפשר הוזלה משמעותית של העלויות הכספיות של שיחות בינלאומיות משום שאנו הצרכנים לא נזדקק לשכור את שרותיהן של חברות המספקות קווי טלפון בינלאומיים. מומחים בתחום מעריכים שהמחירים ימשיכו לרדת והחברות המספקות שירותים של שיחות בינלאומיות ירוויחו בעתיד רק משירותים מיוחדים כמו שיחת ועידה וכד'. עוד מעריכים המומחים שבשנים הקרובות תשתנה התפיסה האנושית שלנו בכל הקשור לשימוש בטלפון , יותר ויותר גורמים וחברות יבטלו את רשתות הטלפון המסורתיות ויעברו לשימוש בטכנולוגית ה-VOIP שבעזרתה יוכלו להתקשר לכל סוג טלפון שירצו ולכל יעד שירצו ברחבי התבל באמצעות האינטרנט. מה שבטוח הוא שבעתיד הלא רחוק אנו צפויים לראות שוק חדש של שיחות בינלאומיות המתנהלות לא באמצעות מרכזית טלפונים מסורתית אלא באמצעות טכנולוגית ה-VOIP המשתמשת באינטרנט לשם העברת מידע קולי.

החברות הישראליות המספקות שרותי שיחות בינלאומיות הבינו את הפוטנציאל הגלום בטכנולוגיה זו, ולאחרונה הן החלו לספק שרות של ניהול שיחות בינלאומיות באמצעות טכנולגית ה-.VOIP חברת אקספון 018 שמספקת שרותי שיחות בינלאומיות החלה לאחרונה להשתמש בטכנולוגית ה-VOIP לשם ניהול שיחות בינלאומיות. החברה מציעה ללקוחותיה אפשרות של חבילה של שיחות בינלאומיות הנקראת ,global018 זוהי חבילה המתבססת על טכנולוגית ה-VOIP והיא מספקת 500 דקות שיחה ליעדים בינלאומיים כל דקת שיחה עולה 32 אגורות. גם חברת נטוויזן 013 מספקת שרות של ניהול שיחות בינלאומיות באמצעות טכנולוגית ה-VOIP , החברה מציעה חבילה של שיחות בינלאומיות הנקראת GLOBY. חבילה זו מאפשרת ניהול שיחות בינלאומיות בטכנולוגית ה-VOIP לקנדה וארה"ב ללא הגבלת זמן ובנוסף לכך חיוג ליעדים שונים בעולם במחירים זולים ואטרקטיביים.