השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בשיחות בינלאומיות מחו``ל נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
* אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
תקשורת


מאמרים נוספים בתחום

כרטיס סים מסוגים שונים

כרטיס סים הוא הטרנד החם של שוק החברות המספקות שירותים לביצוע שיחות מחו"ל. אם בעבר האופציה של החלפת כרטיס סים הייתה נחשבת לאופציה חדשנית מדי ומסורבלת עבור הלקוח הישראלי. הרי שהיום כרטיס SIM הוא הלהיט החם בקרב כל אלו המחפשים את הדרך הזולה והנוחה לביצוע שיחות מחו"ל.

כרטיס סים מצוי בכל טלפון סולולרי והוא בעצם קו הטלפון של בעל הטלפון הנייד. כרטיס סים כולל בתוכו את כל פרטי הלקוח, מספר הטלפון שלו, הזיכרונות שיש לטלפון, ועוד פרטים נוספים. חברות הסלולארי בישראל מבצעות הליך של נעילה של כרטיס סים בסלולארי שלנו כדי למנוע מאתנו החלפה של הכרטיס בכרטיס SIM של חברה מתחרה.

כאשר אנו נוסעים לחו"ל ומעוניינים לבצע שיחות מחו"ל עם הנייד יש באפשרותנו לבצע שחרור של הטלפון הנייד שלנו מהנעילה שלו והחלפה של כרטיס סים בכרטיס סים מקומי שיאפשר לנו לבצע שיחות מחו"ל בעלויות נמוכות של חברות הסולולר המקומיות. שחרור הנייד שלנו מהנעילה שלו מתבצע בנקודות השרות של חברות הסולולרי בישראל תמורת תשלום כמובן. אך ישנם גם אתרי אינטרנט המספקים הדרכה מלאה בכל מה שקשור לשחרור הנייד שלנו מהנעילה שלו. חשוב לציין שאנו יכולים לנהל שיחות מחו"ל רק בטלפונים ניידים הפועלים בטכנולוגית ה- GSM שמאפשרת לנו לנדוד עם הנייד הפרטי שלנו לחו"ל ולהשתמש בו כטלפון נייד מקומי.

כיום ישנו מגוון של כרטיסי סים בינ"ל שנמכרים ע"י החברות של הטלפונים הסולולריים (אורנג', סלקום), חברות של השיחות הבינ"ל (קווי זהב, בזק בינלאומי ,ברק). וכן ע"י חברות המספקות שירותים של תקשורת סולולרית גלובלית (חברת קשר עולמי וחברת גלובוס נט).

התחרות בין החברות גדולה והיא מביאה איתה שפע של כרטיסי SIM מסוגים שונים:

  • ישנם כרטיסי סים זמניים שנועדו לתקופה מסוימת שנקבעת מראש וישנם כרטיסי SIM קבועים.
  • יש כרטיס סים למדינה אחת ויש כרטיס סים ליבשות שלמות.
  • החלפת כרטיס סים של הנייד שלנו בכטיס סים מקומי הנמכר בארץ היעד מאפשרת לנו להפוך ללקוח הישיר של החברה הפועלת בארץ היעד וכך ליהנות מהתעריפים המקומיים הזולים מבלי שנצטרך לשלם עמלות ודמי תיווך לחברה הסולולרית הפועלת בארץ היעד.

אז לפני שאתם יוצאים לחו"ל חשבו היטב אילו שיחות אתם עתידים לנהל האם שיחות מקומיות בחו"ל, האם שיחות בינ"ל לישראל או אולי אתם צפויים רק לקבל שיחות נכנסות.

כרטיס סים מקומי הוא הפתרון הנוח והזול ביותר לאלו שעתידים לבצע הרבה שיחות מקומיות בחו"ל או לאלו שצפויים לקבל הרבה שיחות נכנסות,יחד עם זאת חשוב לציין שכרטיס סים של ארץ היעד הופך את השיחות מחו"ל לישראל למעט יקרות יותר עבור בני משפחתנו וחברינו בישראל שאליהם אנו מתקשרים אבל עלות זו עדיין זולה יותר מהעלות של שיחות מחו"ל ללא החלפת כרטיס SIM.

מה שבטוח זה שלא משנה איך תנהלו שיחות מחו"ל העיקר שתהיה לכם חופשה מהנה בחו"ל.