השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהעלמת צלקות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

הכל על צלקות והדרכים להעלמתן

כל מה שרציתם לדעת על צלקות ועל הדרכים להעלים ולטשטש צלקות

מהן הסיבות הנפוצות להופעת צלקות: הסיבות להופעת צלקות יכולות להיות מגוונות מאוד, אולם הסיבות הנפוצות ביותר להופעת צלקות הינן ניתוח חירום או מתוכנן, דהיינו צלקות ניתוחיות, צלקות תאונה, צלקות הנגרמות עקב פצעי בגרות או צלקות ילדות.

אילו סוגי צלקות קיימות: ניתן להבחין בשני סוגי צלקות- צלקות קלואידליות וצלקות היפר טרופיות אשר לרוב אינן חורגות משולי הפצע בניגוד לצלקות מקולואיד התופסות שטח רחב יותר.

האם צלקות יכולות להופיע על כל מקום בגוף: צלקות יכולות להופיע בכל מקום בו יש עור, לא משנה אם מדובר בעור הפנים או בגוף. צלקת יכולה להופיע גם במקומות בולטים במיוחד וגם במקומות מסתור כמו קו שיער, יש לזכור כי צלקת הינה ביטוי של הגוף לאחר שהוא עובר טראומה מסוימת, כך שהופעת צלקת יכולה להיות בכל מקום בגוף.

האם עור צעיר יגיב טוב יותר לטיפול בצלקות: לעור צעיר קל יותר להירפא מצלקות וזאת בשל העובדה כי עור צעיר חזק יותר ונכון להסתגל לטיפולים ושינויים. בעור מבוגר לעומת זאת קשה יותר להעלים צלקות.

האם ישנן כיום שיטות שונות לטיפול בצלקות: כיום ניתן לראות פתרונות שונים ומגוונים לטיפול בצלקות החל מקילוף כימי, טיפול באמצעות לייזר, הזרקת חומר למילוי קמטים ובמקרים מסוימים.

האם ניתן להעלים צלקות: רוב הטיפולים הינם טיפולים אשר מטשטשים את הצלקות אולם ישנם טיפולים כמו ניתוח להסרת צלקות אשר יכולים להעלים צלקות. כעקרון בשיטה הניתוחית הצלקת נכרתת והעור הנורמאלי מחובר באופן פחות בולט, כך שלמעשה טיפול בצלקות באמצעות ניתוח יכול להעלים את הצלקת. במידה ואין אפשרות להעלים את הצלקת באמצעות הטיפול, ניתן באמצעות ניתוח להזיז אותה למקום פחות בולט כמו קו שיער. ככל שנוכל להסיר את הצלקת ולאחות את העור באופן אחיד, נשיג תוצאות טובות יותר. כמו כן, גם בשיטת קילוף כימי ניתן להעלים צלקות המוגדרות כצלקות לא עמוקות.

האם ניתן להשתמש בתכשירים קוסמטיים לטשטוש צלקות: לאחר טיפול העלמת צלקות או טשטוש צלקות אנשים רבים ממשיכים בטיפולים קוסמטיים לא פולשניים, כמו פילינג, להבהרת העור או טשטוש הצלקת. כמו כן, רצוי למרוח מייק אפ באזור הצלקת (בדרך כלל צלקת תהיה כהה יותר משאר העור ) על מנת להביא לאחידות בגוון ובמרקם. רצוי לבחור צבע מייק אפ דומה ככל הניתן לצבע העור המקורי.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: