השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהעלמת צלקות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

איך נעשה טשטוש צלקות

טשטוש צלקות יכול להיות הליך מורכב ואין להקל ראש בבחירת הרופא המטפל. על מנת לבחור את המקום הנכון לביצוע טשטוש צלקות, חובה להגיע לשיחה מקדימה בה יש לשאול את כל השאלות אודות טכניקת טשטוש הצלקות וכמובן לקבל את כל המידע אודות ניסיון ומוניטין המרפאה.

חשוב לזכור כי כיום, עם התפתחות הרפואה הפלסטית, אנו עדים לשיטות שונות לטשטוש צלקות ויכולים לבחור את השיטה המתאימה לנו ביותר על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. אז מהן למעשה השיטות לטשטוש צלקות ואיך נדע איזו שיטה מתאימה לנו.

טשטוש צלקות נעשה בחלק מהמקרים על ידי הזרקת חומרים שונים לתוך הצלקת, במטרה למלא את הצלקת ובצורה זו לטשטש אותה כך שלא תבלוט. ההצלחה בטשטוש הצלקת תלויה במידה רבה בפרמטרים שונים כמו מיקום הצלקת על העור, גיל הצלקת וצורתה. טשטוש צלקות במקומות בגוף או בפנים בהם יש קמטים או קפלים קשים יותר לטשטוש ועל כן נראה תוצאות פחות אפקטיביות.

איך למעשה נעשה טשטוש צלקות: טשטוש צלקות נעשה כאמור על ידי הזרקת חומרים קבועים שאינם נעלמים או נספגים בעור. החומרים המשמשים לטשטוש צלקות הינם אותם חומרים המיועדים למילוי קמטים כמו הרדיאס ופעמים רבות בעת טשטוש הצלקת נעשה גם טיפול להחלקה ועיבוי העור המצולק. יש לזכור כי לכל צלקת מאפיינים אישיים התלויים בגורמים שונים ולכן חשוב מאוד להתאים את שיטת הטיפול וחומר המילוי לסוג הצלקת.

אנשים הסובלים מצלקות אשר נגרמו עקב פצעי בגרות, צריכים להגיע לאבחון על מנת לאבחן האם מדובר בצלקות עמוקות ומה דרגת הטשטוש שניתן להגיע אליה. טיפול וטשטוש צלקות אקנה יכול להיעשות על ידיי קילוף כימי או קילוף בלייזר וככל שהצלקת עמוקה יותר בעור, כך קשה יותר לטשטש אותה.

סוג אחר של צלקות הינן צלקות הנגרמות עקב ניתוח. במידה והינכם הולכים לעבור ניתוח אשר עלול להשאיר צלקת במקום כלשהו בעור, מומלץ להיוועץ טרם הניתוח עם הרופא על מנת למזער כמה שניתן את הופעת הצלקת. בעת השיחה המקדימה אודות הניתוח שאלו את הרופא האם הוא יכול לבצע חתכים בניגוד לקווים הטבעיים של הגוף או באזורים נסתרים בהם יש שיער, כאשר הניתוח מתבצע על ידי טכניקות תפירה מתקדמות בחוטי תפירה דקים ואיכותיים וזאת על מנת למנוע ככל האפשר הופעה של צלקת ניתוח.

חשוב לזכור כי מיקום וסוג הצלקת, גם במקרה של צלקת טרייה מניתוח, חשובים מאוד בעת טשטוש צלקות כך שככל שנדע לבצע אקט מניעה, נוכל לטשטש את צלקת הניתוח (במידה ותהיה ) בהצלחה רבה יותר.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: