השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהעלמת צלקות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

טיפול בצלקות כל הטכניקות

השיטות המוצאות כיום עבור טיפול בצלקות שונות ומגוונות, ברוב המקרים התוצאה הינה טשטוש או הקטנת הצלקת למינימום. ככל שהצלקת חמורה או וותיקה יותר כך קשה יותר לטפל בה ויש להשתמש בשיטות טיפול אגרסיביות יותר, בנוסף לא ניתן לשנות צבע של צלקת, כך שיכול להיות שגם לאחר הטיפול בצלקות יישאר הבדל קטן בצבע בעור בין מקום הצלקת לשאר העור.

הטכניקות המוצעות כיום לטיפול בצלקות הינן:

טיפול בצלקות באמצעות שימוש בחומרים למילוי קמטים

כיום ניתן להשתמש בחומרים שונים למילוי וטיפול בצלקות כדוגמתו הרדיאס, חומר קבוע אשר אינו נעלם או נספג בעור. חומר אחד למילוי צלקות הינו הקולגן, חלבון טבעי הניתן בזריקות מקומיות ומשמש להרמת צלקות שקועות. בטיפול בצלקות באמצעות קולגן אינו מתאים לכל אחד וחסרונו בכך שאין הוא מביא אומנם לתוצאות מיידיות אך לא קבועות.

טיפול בצלקות באמצעות ניתוח

הסרת צלקות באמצעות ניתוח הינה החלטה חשובה אשר יש לשקול בכובד ראש. טיפול בצלקות באמצעות ניתוח מתאים לצלקות ארוכות אשר נמצאות בדרך כלל במקומות בהם העור נמתח. כעקרון בשיטה הניתוחית הצלקת נכרתת והעור הנורמאלי מחובר באופן פחות בולט, כך שלמעשה טיפול בצלקות באמצעות ניתוח יכול להעלים את הצלקת. במידה ואין אפשרות להעלים את הצלקת באמצעות הטיפול, ניתן באמצעות ניתוח להזיז אותה למקום פחות בולט כמו קו שיער. ככל שנוכל להסיר את הצלקת ולאחות את העור באופן אחיד, נשיג תוצאות טובות יותר.

טיפול בצלקות באמצעות קילוף

אחת הדרכים לטפל בצלקות הינה באמצעות פילינג כימי. בשיטת טיפול זו מסירים את השכבה העליונה של העור ולמעשה מחליקים צלקות שקועות והופכים את העור לאחיד בפיגמנט ובמרקם. שיטה זו טובה להעלמת צלקות שטחיות יחסית או לטיפול בבעיות פיגמנטציה מולדות או כתוצאה מחשיפה לשמש. בשיטת טיפול זו ניתן להשתמש בחומרים כימיים שונים, כאשר סוג החומר ואופן הטיפול מותאם לפי בחינת הפרמטרים השונים של הצלקת.

טיפול בצלקות באמצעות שיוף

שיטה זו לטיפול בצלקות מתאימה לטיפול בצלקות עדינות ולא עמוקות. יש מי שעובר טיפול בצלקות באמצעות שיוף לאחר טיפול באמצעות ניתוח וזאת על מנת להחליק את העור הנותר ולשפר את המראה. בשיטת טיפול זו לא ניתן להעלים את הצלקת איך ניתן להגיע לתוצאות טובות ומיידיות כאשר מטפלים בצלקות שטחיות יחסית.

טיפול בצלקות באמצעות לייזר

טיפול בצלקות באמצעות לייזר יעיל בעיקר לצלקות בעור הפנים או לצלקות שנשארו מטיפולים חודרניים יותר. מדובר בטיפול שטחי יחסית המתאים והיא נפוצה מאוד כטיפול בצלקות אקנה לא עמוקות.

טיפול בצלקות על ידי יריעות סילקון

טיפול באמצעות יריעות סיליקון יכול להתאים לטיפול בצלקות לאחר ניתוח או צלקות המתפתחות אחרי כוויות. הטיפול ביריעות סיליקון מתחיל רק לאחר שהעור נסגר ומחלים, כאשר היריעה מוצמדת למקום הצלקת עד לקבלת צלקת בהירה ושטוחה. אופי ומשך הטיפול בצלקות תלוי במיקום הצלקת, מצב העור והפעולה שקדמה לטיפול זה.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: