השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהעלמת צלקות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

מתי הכי נכון לבצע העלמת צלקות

טיפולי צלקות מתחלקים לשני סוגים: העלמת צלקות וטשטוש צלקות. השיטה המקובלת והנפוצה ביותר הינה טשטוש צלקות, אולם בחלק מהמקרים, באמצעות טיפולים מסוימים, ניתן להעלים או לטשטש צלקות כמעט עד היעלמות מוחלטת.

מתי הכי נכון להעלים צלקות?

העלמת צלקות לצמיתות יכולה להתבצע כאשר מדובר על צלקות שטחיות יחסית, כלומר צלקות אשר אינן נמצאות בשכבה העמוקה של העור, או כאשר נוקטים בטכניקה של ניתוח להעלמת צלקות.

העלמת צלקות באמצעות קילוף כימי

במקרה של צלקות לא עמוקות ניתן להעלים אותן על ידי קילוף כימי. בשיטת טיפול זו מסירים את השכבה העליונה של העור ולמעשה מחליקים צלקות שקועות והופכים את העור לאחיד בפיגמנט ובמרקם. שיטה זו טובה להעלמת צלקות שטחיות יחסית או לטיפול בבעיות פיגמנטציה מולדות או כתוצאה מחשיפה לשמש. בשיטת טיפול זו ניתן להשתמש בחומרים כימיים שונים, כאשר סוג החומר ואופן הטיפול מותאם לפי בחינת הפרמטרים השונים של הצלקת. כאשר אנו משתמשים בחומר כימי על מנת להעלים צלקות אנו מורחים אותו על העור במקום שבו הופיע הצלקת ולמעשה מבצעים קילוף של העור אשר מטרתו העלמת הצלקת.

העלמת צלקות באמצעות ניתוח

דרך נוספת לטפלי העלמת צלקות הינה באמצעות ניתוח להסרת צלקות. שיטה זו להעלמת צלקות מתאימה בעיקר לצלקות רחבות או ארוכות, באזורים בולטים. כמו כן, משתמשים בניתוח גם על מנת להעלים צלקות אשר החלימו לא קשורה באזורים מסוימים, תופעה הנפוצה בעיקר במקומות בהם העור נמתח עם הזמן למעשה מותך עימו את הצלקת. בשיטה זו להעלמת צלקות אנו למעשה כורתים את הצלקת ומחברים את העור הבריא, כך שלא שמים לב כי הייתה צלקת במקום או שאותה צלקת, בייחוד בצלקות גדולות ורחבות, הופכת קטנה יותר. כאשר אין אפשרות להעלים את הצלקת ניתן להסיט אותה, באמצעות ניתוח, אל מקומות פחות בולטים כמו קו שיער או קפלים בעור. כמו כן, לעיתים ניתן לשנות גם את כוון הצלקת כך שהצלקת או חלק ממנה שחוצה קמט או קו טבעי, נופל לתוך הקמט, כך שהוא פחות בולט.

לפני שעוברים ניתוח העלמת צלקות חשוב מאוד לוודא כי הניתוח נעשה על ידי מנתח פלסטי מומחה בתחומו, אשר לומד את כל הפרמטרים הדרושים לביצוע ניתוח להעלמת צלקות ואף לומד באופן ספציפי את המקרה שלנו. כמו שנסיבות כל צלקת הינן ייחודיות, כך גם מדדי הצלקת כמו מרקם, גודל, צבע, מיקום, זמן וכדומה. על מנת לעבור ניתוח להעלמת צלקות חשוב מאוד לבחון את כל שכבות העור ואת יכולת מיקום הסרת הצלקת להתאחות ללא בעיות. התוצאות הטובות ביותר להעלמת צלקות הינן כאשר הצלקת מוסרת, וקצוות החתך מוצמדים יחד ללא מתיחה.