השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהסרת שיער בלייזר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

שיטות להסרת שיער

רוצים להסיר שיער מיותר במקומות מסוימים בגוף, כיום ישנן שיטות שונות להסרת שיער כאשר כל אחד בוחר את השיטה המתאימה לו לפי גוון העור, סוג השערה והמקום בו רוצים להסיר שיער. רגע לפני שאתם בוחרים את השיטה המתאימה לכם, הנה כל האינפורמציה על השיטות להסרת שיער.

אם בעבר הורדנו שיער באמצעות חוט, סכין גילוח או שעווה, כיום ניתן למצוא שיטות מתקדמות יותר להסרת שיער, כאשר השיטות המוכרות ביותר הינן הסרת שיער בלייזר, אפילציה והסרת שיער באינפרא אדום. כל אחת מהשיטות להסרת שיער עובדת למעשה על הרס מוחלט של שורש השערה, במטרה למנוע ממנה לגדול מחדש באזור שעבר טיפול.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער באמצעות לייזר מתבססת למעשה על פגיעה בשורש השערה באמצעות קרן לייזר. הלייזר מפיק חום שפוגם בפיגמנט השערה וכך למעשה שוברים אותו ומונעים את צמיחת השערה בעתיד. בין השיטות להסרת שיער, הסרת שער בלייזר הכי מתאימה לבעלי עור בהיר עם שער כהה היות והשיער הכהה בולט מעל פני העור. הסרת שיער בלייזר מתאימה כמעט לכל אזור בגוף ונפוצה בעיקר בשטחים גדולים כמו חזה או גב. בין שיטות להסרת שיער, הסרת שיער בלייזר מצריכה מספר טיפולים מחזוריים לאורך מספר חודשים, וזאת על מנת להבטיח כי קרן הלייזר תטפל בכל השערות באותו מקום, היות ולא כל השערות צומחות באותו קצב. לכאורה בהסרת שיער בלייזר אין תופעות לוואי חריפות אולם במקום הטיפול יכולה להופיע אדמומיות ויש להימנע מחשיפה מאסיבית לשמש. כמו כן, הסרת שיער בלייזר אינה מומלצת לנשים העוברות טיפול הורמונאלי או לאנשים בעלי עור רגיש ובעל פיגמנטציה וכתמים בעור. במקרה זה מומלץ להיוועץ עם רופא עור או עם מבצע הטיפול על מנת לבדוק את מידת ההתאמה שלנו להסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בשיטת אפילציה

מבין כל השיטות להסרת שיעראפילציה הינה השיטה הוותיקה ביותר מבין כל השיטות. באפילציה מחדירים מחט זעירה אל שורש השערה והורסים את השורש באמצעות זרמים חשמליים. היות ושיטה זו מטפלת בכל שערה באופן פרטני, אין היא מתאימה לשטחי שיער גדולים וניתן לראות אותה כטיפול משלים לאחר הסרת שיער בלייזר או כשיטה להסרת שיער במקומות בגוף כמו גבות או שפם.

הסרת שיער באמצעות אינפרא אדום

בשיטה זו משתמשים בקרן אור באורך גל שונה מקרן לייזר ומכנים אותה שיטת הסרת שיער באינפרא אדום. (סוג אחד של אורך גל בקרן האור) בשיטה זו מחלישים את שורש השערה על מנת למנוע צמיחה מחודשת. בשונה מהסרת שיער בלייזר, בשיטה זו להסרת שיער ניתן לשלוט באורך ועוצמת הגל ולכן היא מתאימה גם לבעלי עור כהה במיוחד. למרות השימוש בקרן אור אין שיטה זו להסרת שיער מצריכה רישיון רפואי ולכן ניתן לבצע אותה גם במכון קוסמטי, דבר המחייב אותנו להקדיש תשומת לב מלאה לבחירת מבצע הפעולה היות והסרת שיער באינפרא אדום אצל אדם לא מקצועי עלולה לגרור בעיות ולגרום נזקים קשים לעור.