השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהסרת שיער בלייזר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

הורדת שיער בלייזר איך זה עובד?

הורדת שיער בלייזר - איך זה עובד?

כאשר מבצעים הורדת שיער בלייזר למעשה פוגמים בשורש השערה כך שלא תצמח שוב. פעולה זו של דיכוי שורש השערה נעשית באמצעות קרן לייזר, מכשיר הלייזר יורה קרן אור שחודרת אל תוך העור, כאשר האור מכוון לאורך גל המתאים לצבע הפיגמנט הנמצא בשורש השערה.

האם הורדת שיער בלייזר מתאימה לי?

הורדת שיער בלייזר מתאימה בייחוד לבעלי גוון עור בהיר עם שערות כהות, אולם כיום ניתן למצוא סוגים שונים של לייזר להורדת שיער, כמו ERUSONYC המתאימים לגוונים שונים של עור ושיער. יחד עם זאת, ישנה חשיבות מכרעת לפרמטרים נוספים, בניהם המקום ממנו אנו מבקשים להסיר שיער באמצעות לייזר, כך שחובה להיוועץ במומחה להסרת שיער. כמו כן, הורדת שיער בלייזר אינה מתאימה לאנשים אשר נוטלים תרופות כמו רואקוטן או במקומות בהם ישנן צלקות, קעקועים או כתמי עור.

הורדת שיער בלייזר נעשית מספר פעמים ולא פעם אחת, וזאת על מנת לפגום בשורש כל השערות במקום המיועד, תוך חישוב והתחשבות במחזור צמיחת כל השערות באזור. שיער עבה וסמיך קשה יותר להורדה באמצעות לייזר נמצא בשטחים גדולים בעלי צמיחה מרוכזת כמו ברגליים, גב. מספר הטיפולים תלוי בסוג וגוון העור, סוג השערה, המקום ממנו אנו מבקשים להוריד שיער בלייזר וכדומה.

הסיבות להורדת שיער רבות ומגוונות. הסיבה הראשונה הינה אסתטיקה, אנו חייבים להסיר שיער גוף ופנים מיותר על מנת להיראות טוב יותר ולשפר את הדימוי העצמי.

מעבר לכך, שיער גוף מיותר עלול לגרום להופעת הזעת יתר, בייחוד במקומות כמו עורף, בית שחי ולכן פעמים רבות נעדיף להסיר אותו בלייזר על מנת לשפר הן את המראה והן את התחושה.

היתרונות לשיטת הורדת שיער בלייזר כדרך המועדפת להורדת שיער מיותר:

  • ראשית בשל המוניטין החיובי של הלייזר. כיום נחשבת הורדת שיער בלייזר לדרך העדיפה והמקצועית ביותר להסרת שיער והיא נעשית במכונים מובילים להסרת שיער, המתמחים באסתטיקה רפואית.
  • מעבר לכך, למרות המגבלות, הורדת שיער בלייזר מתאימה למכלול רחב של אנשים ונותנת פתרונות מעשיים לרוב סוגי השיער והעור.
  • התוצאות הורדת שיער בלייזר טובות מאוד וחלק ניכר מהמטופלים זוכה להצלחה של למעלה מ80% שיער מיותר, כאשר שאר השיער הופך פלומתי ודק.
  • ההתאוששות מטיפול הורדת שיער בלייזר הינה מהירה, ללא סיבוכים וברוב המקרים ללא תופעות לוואי.