השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי

השוואת מחירים
פיננסים


מאמרים נוספים בתחום

כיצד יכול מחשבון משכנתא להציל את העתיד הכלכלי שלכם

תארו לעצמכם מצב שבו את ההחלטה הכי גדולה והכי משמעותית בחיים שלכם, אתם עומדים לקבל בעיניים עצומות, באוזניים סגורות ומבלי לקבל מידע איכותי ומהימן, המלצות מהקרובים לכם וחוות דעת מפורטות. נשמע לכם מטורף? דעו כי כיום רבים נוטים לקחת משכנתא מבלי להתייעץ, לבדוק, לברר ולהבין לעומק את המשמעויות, ממש כמו לעצום את העיניים והאוזניים. אם אתם עומדים בפני נטילת משכנתא לקראת הצעד העצום של רכישת דירה חדשה, אתם חייבים לעצמכם בדיקה קפדנית ותכנון בלתי מתפשר, ואת זה תוכלו לעשות בעזרת מחשבון משכנתא שעשוי לעשות את ההבדל בין חיים נוחים ומתוכננים נכון מבחינה כלכלית ובין חיים לחוצים ומלאי מתח.

מהו מחשבון משכנתא ומהם יתרונותיו?

מחשבון משכנתא הוא למעשה כלי עזר העומד לרשות כל מי שמבקש לקחת משכנתא ולהבין מהו ההחזר החודשי הצפוי לו. אל השלב של השימוש בכלי של מחשבון משכנתא רצוי להגיע רק לאחר שכבר הייתם בבנק, התייעצתם עם יועץ משכנתאות וקיבלתם ממנו הצעה קונקרטית ביד המכילה את סכום ההלוואה שלכם, את התוכנית שמציע הבנק וכן גם מידע על הסנקציות שיינקטו כלפיכם במידה ולא תעמדו בתשלומים. רק לאחר מכן חשוב להגיע אל מחשבון משכנתא ולהזין לתוכו את הנתונים, החל מסכום ההלוואה המבוקש, עבור בתקופת הזמן הרצויה עבור ההחזרים, דרך גובהו של ההחזר החודשי הרצוי שחייב להסתמך על היכולות הכלכליות הריאליות שלכם כיום ובעתיד, ועד להזנה של נתוני המדד והריבית. שקלול של כל הנתונים הללו בתוך מחשבון משכנתא יעלה תוצאה סופית שהיא ההחזר החודשי הצפוי לכם.

אל תעשו שום צעד משמעותי בלי מחשבון משכנתא

חשוב מאוד שתדעו כי בעזרת מחשבון משכנתא תוכלו לא רק להבין כיצד העלייה או הירידה במדד תשפיע על ההחזרים החודשיים שלכם, וכך תוכלו לבצע תכנון כלכלי חכם יותר בעידן שבו אנחנו חיים המחייב אותנו לתכנון חכם, אלא גם תוכלו לשחק עם הנתונים ולראות איך כאשר בתוך מחשבון משכנתא אתם משנים את אחד הפרמטרים, כל המשוואה כולה משתנה, וכך להבין מהי המשכנתא המדוייקת שאתם צריכים לקחת. חשוב לדעת כי ריבית קבועה אינה מהווה בסיס למשכנתאות רבות, הנסמכות דווקא על ריבית פריים, ולכן בעזרת חישוב חכם של מחשבון משכנתא חשוב להבין איך העלייה בריבית תשפיע על התשלומים החודשיים שלכם הצמודים לריבית זו. הנתונים השונים שתזינו בתוך מחשבון משכנתא ישפיעו על גובה ההחזר החודשי שלכם, אך לא רק עליו- תוכלו לראות כיצד סכום ההלוואה משתנה, תקופת ההחזר הכוללת מבחינת כמות השנים משתנה וכן הלאה. בכל מקרה, אל תתפתו לקבל את ההצעה הראשונה שנתקלתם בה, ואל תוותרו על ייעוץ מקיף ועל קבלת מספר הצעות שונות, איתן תוכלו לגשת אל מחשבון משכנתא ובעזרתו לקבל הצעה ריאלית שתתאים לכם היום ובעתיד..