השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהסרת משקפיים בלייזר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

הסרת משקפיים קרובה מתמיד

עד לפני מספר שנים, הסרת משקפיים הייתה בגדר חלום רחוק. כיום כבר ידוע כי הסרת משקפיים היא תהליך קצר, יעיל וחסר סיכונים אשר יכול לאפשר לכל מי שראייתו לקויה לקיים חיים רגילים ומאושרים. בנוסף, צריך לזכור כי הסרת משקפיים היא פתרון נהדר גם עבור מבוגרים. מלבד עניין הנוחות והאסתטיקה, הסרת משקפיים מאפשרת להימנע ממצב של תלות במשקפיים או כלי עזר אחרים לראייה. אך כיצד עושים זאת, מהן השיטות ואיך מוצאים את המכון המתאים?
 
הטכנולוגיה מאפשרת לנו גם לבחור
באופן כללי, ניתן לציין כי כל ניתוח הסרת משקפיים מתאים מבעיות כמו קוצר ראייה, רוחק ראייה וצילינדר (אסטיגמציה). עם זאת, ניתן גם לטפל במקרים קשים יותר של קשיי ראייה בעיקר בזכות התקדמות טכנולוגית. אך כל מי שמעוניין לעבור ניתוח הסרת משקפיים צריך לזכור כי האופציות הפרוסות בפניו גדולות ומגוונות. עובדה זו מעידה על כך שהניתוח כלל אינו מסובך, ופופולארי לא רק בישראל אלא בכל העולם, וגם על כך שישנו צורך בסקר שוק על מנת לבחור את המכון הנכון. על מנת לעשות זאת מומלץ להיעזר באחד מאתרי האינטרנט המציעים שירותי הסרת משקפיים וטיפולים אחרים, ולבדוק את המחירים ואת השיטה האידיאלית עבורנו.
 
שיטות קלאסיות לניתוח הסרת משקפיים
אם אינכם יודעים איזו שיטת הסרת משקפיים היא הטובה ביותר עבורכם, מומלץ כי תתייעצו עם איש מקצוע. אבל עוד לפני כן, כדאי שתכירו את השיטות הבסיסיות ואת ההבדלים ביניהם. בין השיטות הפופולאריות להסרת משקפיים ניתן למנות את שיטות LASIK ו-LASEK, אשר ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בצורת החתך המתבצעת בשכבת האפיתל ובסטרומה. בראשונה מתבצע חתך שטחי בשכבה החיצונית, על מנת שתאי גוף האדם יחדשו בעצמם את האזור. שיטה מוצלחת אחרת היא ה-Interlasik, בה החיתוך הוא בעזרת לייזר המופעל על מתלה העין. הלייזר מאפשר עבודה מדויקת יותר, והוא נועד לטיפול במנותחים בעלי קרנית דקה. המנתח הוא זה שמחליט האם ומתי להשתמש בשיטה הזו, ולכן עליו לאבחן את סוג העין ואת הטיפול המתאים לה.
 
התחילו מעכשיו להסתכל לטווח הארוך
שיטות נוספות להסרת משקפיים הם PRK, גם היא בלייזר אך עם זמן התאוששות ארוך יותר מה-LASIK, ה-ASA – בה אין שימוש במכשיר כירורגי להסרת שכבת האפיתל והיא מוסרת ללא סיכון בעזרת לייזר וה-FERRARA אשר רלוונטית לכאלו שאינם יכולים לעבור ניתוח בלייזר בשל צילינדר גבוה או מספר גבוה במיוחד. בתחום הטכנולוגיות המתקדמות אפשר לציין את שיטת נוירוויז'ן, אשר מטפלת בעין עצלה וקוצר ראייה, ושיטת הסרת משקפיים ב-D4 הנחשבת לחדשנית בעולם. כדי לבחור את השיטה שתתאים עבור העיניים שלכם, השוו כבר עכשיו בין מכוני ניתוחים שונים. ציינו את הקריטריונים החשובים לכם, קבלו הצעות מחיר ותתחילו ליהנות מראייה ארוכת טווח.

השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: