השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהקטנת חזה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

כל מה שאתן צריכות לדעת על הקטנת החזה שלכן

בסופו של תהליך הקטנת חזה הופכים השדיים למוצקים וקלים יותר ממה שהיו. הקטנת חזה נעשית בדרך כלל על ידי הסרת שומן, שהוא למעשה הרקמה העוטפת את בלוטות השדיים. במסגרת הקטנת חזה ניתן גם להקטין את העור הכהה שמסביב לפטמה ונקרא "עטרה", על מנת ליצור מראה אסתטי יותר. המטרה של הקטנת חזה היא להפוך את השדיים לאלגנטיים ופרופורציונליים לשאר גוף האישה, ולכן מדובר על הליך מקובל ופופולארי במיוחד. אך מעבר לאלמנט הפיזי המלווה כל הקטנת חזה, ישנם גם היבטים רפואיים.
היתרונות הרפואיים של ניתוח הקטנת החזה
לדעת רבים, הקטנת חזה עבור נשים בעלות שדיים גדולות במיוחד היא הדרך היחידה למנוע כאבי גב ובעיות אחרות. הקטנת חזה, במידה והיא נעשית בצורה נכונה ועל ידי ידיים מקצועיות, מאפשרת לאישה הליכה יציבה וגב בריא יותר. גם כאבי צוואר הם חלק מחזה גדול, ואפילו גירויים בעור ובעיות נשימה. במובן הזה הקטנת חזה היא צעד חיוני עבור נשים אשר שומרות על בריאותן, אך כמובן שמומלץ להתייעץ באופן פרטני עם אנשי מקצוע. גם חברות או בנות משפחה אשר עברו הקטנת חזה יכולות לתת כתף תומכת, ולהפוך את החוויה לנוחה ונעימה.
כיצד נמדד ניתוח מוצלח?
הקטנת חזה מוצלחת אינה מסתיימת ברגע שהניתוח נגמר, אלא לאחר מספר ימים. במהלך ימים אלו מלווים הרופאים את המנותחת, ומוודאים שהכול מתנהל כשורה. באופן עקרוני, ניתוח הקטנת חזה הוא לא הליך מסובך. במידה ומוצאים רופא מנוסה ניתן לחזור לשגרה כבר לאחר מספר ימים, וליהנות מתוצאות משביעות רצון. לאחר הריפוי לא נשארים שום סימנים, וגם את התפרים תתקשו מאוד לראות.
איכות חיים משופרת
איכות החיים המשתנה בעקבות הניתוח הוא אחד היתרונות הבולטים של הקטנת חזה, אך לא רבות יודעות זאת. הפעילות הגופנית המשתפרת, וכאמור ההיבטים הפיזיים, הם כאין וכאפס לעומת התחושה החיובית אשר מצטרפת לשיפור הדימוי העצמי. בסופו של דבר, זכרו כי אתן אלו אשר מחליטות היכן לעבור את הניתוח. השוו בין שירותי רופאים, קבלו הצעות מחיר ואל תתפשרו על הטוב ביותר.
 
 
נצלו את הטכנולוגיה של תחום הניתוחים הפלסטיים
היכנסו כבר עכשיו לאתרי אינטרנט רלוונטיים והיעזרו במקורות אמינים על מנת לקבל את ההחלטה. בין אם אתן נשים בוגרות, המעוניינות להקטין את החזה בעקבות ניסיון ארוך שנים, או נשים צעירות אשר מבינות לעומק את היתרונות – אל תמנעו מעצמכן את התענוג. עליכן לדאוג להתאים בין הציפיות שלכן לבין אופן הפעולה של המנתח, ולגבש דעה מוצקת לגבי גודל השד והצורה בה תהיו מעוניינות. ההתקדמות הטכנולוגית בתחום הניתוחים הפלסטיים הביאה לכך שניתן להגשים כל חלום בקלות ואפילו בעלות נמוכה. זו הסיבה להצלחה הגדולה של התחום, ואתן מוזמנות להצטרף אליו.