השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בליסינג נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
רכב


מאמרים נוספים בתחום

הליסינג שיפעיל עבורכם רכב חדש

גם אנשים אשר כבר מכירים את תחום הליסינג המימוני, ומודעים היטב ליתרונותיו, לא תמיד מבינים את ההבדל בינו לבין ליסינג תפעולי. למעשה, הפופולאריות של ליסינג תפעולי היא חלק משינוי שחל על השוק העסקי בישראל ובכל רחבי העולם. בעזרת ליסינג תפעולי משוחרר הלקוח מכל סוג של טיפול ברכב – כולל תחזוקה שוטפת וטיפולים במוסך – ולמעשה "חוכר" במובן מסוים רכב חדש מהחברה. בנוסף על כך, לעיתים פריסת התשלומים של ליסינג תפעולי נעשית לתקופה של עד ארבע שנים, מה שמאפשר מימון קל ונוח של רכבים חדשים ויקרים. גם אגרות הרישוי והביטוחים השונים משולמים על ידי חברת הליסינג בשיטה התפעולית, ולמרות שהלקוח הוא אינו הבעלים של הרכב הוא עדיין יכול לבחור לרכוש אותה עם סיום התקופה עליה הוחלט מראש. יש חברות ליסינג תפעולי רבות אשר מציעות תנאים אטרקטיביים במיוחד, כמו למשל החלפת הרכב לרכב חדש בכל שנה, ולכן מומלץ לבצע סקירת שוק על מנת להכיר את התנאים השונים. אך כל אלו הם רק היתרונות הבסיסיים ביותר של ליסינג תפעולי. יחד איתם ישנן לא מעט דרכים לנצל היטב את אופן העבודה של ליסינג תפעולי, הן עבור לקוחות עסקיים והן עבור לקוחות פרטיים.
 
ליווי של אנשי מקצוע וטיפול של העשירון העליון
בראש ובראשונה יש לזכור כי בעת בחירה במסלול ליסינג תפעולי הלקוח הוא זה שקובע את גובה ההחזר החודשי. בניגוד לשכירות רכב, הנקבעת על פי החברה בלבד, בעת הליסינג ההוצאות הן פונקציה של ההכנסות והאופן בו מבקש לנהל את תקציבו. יחד עם זאת, רכישת רכב חדש מקבוצת ליסינג איכותית מבטיחה ליווי של איש מקצוע לכל אורך הדרך. חברות הליסינג מכירות היטב את התחום בו הן פועלות, ואף מאפשרות קשר ישיר בין הלקוח לנציגי היבואן. השירות בא לידי ביטוי גם בעת בקשה לרכב חלופי או צורך בשירותי גרירה, ובכל מקרה לא מלווה בעלות נוספת. בעת רכישת מסלול ליסינג תפעולי נמנעים הלקוחות מחריגות בתקציב שהגדירו לעצמם, כאשר עבור לקוחות עסקיים ישנו גם יתרון מיסוי משמעותי.
 
האם ניתן לשלב בין סוגי ליסינג, וכיצד עושים זאת?
כיום ניתן גם לשלב בין ליסינג תפעולי לבין ליסינג מימוני – ולמעשה לרכוש את הרכב מהחברה בתום תקופת הליסינג. לכל לקוח ישנן דרישות אחרות מחברת הליסינג, ובעוד חלק מעדיפים דווקא ליסינג תפעולי מלא ישנם כאלו המחפשים אחר ליסינג תפעולי "יבש" או חלקי. העסקאות עצמן נבדלות באופן בו מתפעלת חברת הליסינג את הרכב, אך הלקוח הוא זה שמחליט באיזה מסלול לבחור. לסיכום, מומלץ תמיד לבצע סקר שוק בין מספר חברות ולא להתפתות להצעת המחיר הראשונה. היכנסו בכל שעה אל אתרי האינטרנט המציעים מידע בנוגע לשיטות ליסינג, ותתחילו לנהוג ברכב חדש כבר ממחר.