השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בליסינג נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
רכב


מאמרים נוספים בתחום

הגיע הזמן שתתקדמו לליסינג

היתרונות של ליסינג עבור הרכב הפרטי מגוונים, ומוכיחים כי לכל אחד מאיתנו מגיע שירות ליסינג ברמה גבוהה. על מנת לעשות סדר בתחום, ולהבין כיצד ניתן לחסוך מצד אחד בעלויות של ליסינג אך מצד שני לא לוותר על ההטבות, כדאי לשמור על מספר עקרונות.
 
כל היתרונות הבסיסיים של מסלולי ליסינג
ראשית, מסלול ליסינג פועל בהתאם לתקציב חודשי מוגדר. בניגוד לשיטות אחרות לאחזקת רכב פרטי, הרכישה בליסינג אינה מחייבת תשלום מראש. בעסקאות ליסינג מכל הסוגים נפרסים התשלומים על פני מספר חודשים גדול, מה שמייצר היערכות מקדימה ושדרוג משמעותי ברמת החיים. במילים אחרות, ליסינג הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח נסיעה ברכב חדש – מבלי לסבול מירידת ערך. בנוסף על כך, בסוף תקופת הליסינג יכול הנהג לשדרג את הרכב וכך להמשיך ליהנות מנסיעות איכותיות ובטיחותיות. גם אם צרכי הלקוח משתנים, הליסינג מאפשר לכל נהג לקבל מענה על דרישות העולות אצלו במהלך הזמן. אם הלקוח מעוניין לרכוש את הרכב בתום התקופה, חברות הליסינג מאשרות זאת ואף מספקות מחירים אטרקטיביים במיוחד. יתרון אחר של עבודה מול חברות ליסינג הוא הנושא של מקצועיות ואמינות. בניגוד לרכישה פרטית, כל הגורמים בתחום הליסינג מנוסים היטב ומציעים מחלקת תפעול, שירות לקוחות, מוקדי חירום, קשר ישיר עם היבואן הרשמי וכדומה.
 
שומרים על סטנדרט של רכב חדש
רכישת רכב דרך ליסינג מבטיחה קבלת רכב באיכות גבוהה. חשוב לזכור כי מדובר על רכבים חדשים, ובמסגרת תקופת הליסינג הם נמצאים תחת אחריות מקיפה וכוללת. ההטבות וההנחות השונות אותם ניתן לקבל כחלק מהעסקה מספקות גם הם ערך מוסף בו יש להתחשב: מלבד שירותי תחזוקה כדאי לציין גם את ההנחה הקבועה מראש, וכמובן את דמי הביטוח אשר אותם ניתן לאחד עם התשלומים החודשיים.
 
כיצד ליסינג עוזר בהקלות מס?
בשנים האחרונות הפך הליסינג לאופציה מועדפת על מאות אלפי ישראלים, וזאת בעיקר בגלל היתרונות המצוינים לעיל. עם זאת, ישנן גם לא מעט פעולות מס אשר הביאו לכך שליסינג פרטי הוא שם דבר בשוק הרכב הישראלי. למעשה, מאז 2010 מחשבים הגופים השונים ברשות המיסים את שווי הרכב באופן ליניארי, והמשמעות היא שכל מס המשולם על ידי שכיר בגין שימוש ברכב עולה. פנייה אל ליסינג מאפשרת לשכיר לרכוש בעצמו רכב חדש, ולקבל מהמעסיק תוספת כספית בהכנסה – המנועה מתשלום מס. בשורה התחתונה, הליסינג מאפשר ללקוחות מן הסוג הזה להגדיל את נטו ההכנסה שלהם, וגם ליהנות מרכב חדש. קשה להפריז בחשיבות של אופציית הליסינג, ולכן מומלץ לכל אזרח לבדוק דרך איזו חברה יכול גם הוא ליהנות ממנה. בעזרת אתרי אינטרנט ייעודיים ניתן לקבל מידע מלא על שירותי ליסינג, להשוות בין הצעות מחיר ולבחור את המסלול האידיאלי עבור הצרכים שלנו.