השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח אופנוע נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

רוצים להוזיל את מחיר הביטוח לאופנוע?

תאונות אופנוע הן נושא שכיח מאוד, ולכן ההתייחסות אל ביטוח לאופנוע צריכה להיות רגישה במיוחד. כל מי שהוא בעלים של רכב דו גלגלי מודע לכך שהעלות של ביטוח לאופנוע היא חלק בלתי נפרד מהאחזקה, אך ישנן דרכים רבות להוזיל את המחיר.
 
צעדים להתנהלות נכונה
גם אם יש לכם ביטוח לאופנוע כדאי שתדעו כיצד להתמודד עם המציאות ברגע שאחרי התאונה. האופן בו תתנהלו יעזור לכם הן בשלב ההחלמה, וכמובן בשלב קבלת או תשלום הפיצויים. במובן הזה ביטוח לאופנוע הוא כלי בעל חשיבות גדולה מאוד, אך חשוב להיערך לכך מראש. הלחץ המלווה תאונת דרכים יכול לגרום לכם לשכוח לאסוף את הפרטים המלאים של כל המעורבים. גם ביטוח לאופנוע המורכב מהפוליסה המפורטת ביותר יתקשה לפעול במידה וחסרים פרטים אישיים, בעיקר כאשר מדובר על תאונה בה ישנם מספר נפגעים גבוה. למעשה, גם העדים אשר צפו בתאונה מרחוק יכולים להיות לעזר עבור ביטוח לאופנוע, ויש לקחת גם את הפרטים שלהם. במידה ובאפשרותכם לעשות זאת, נסו לצלם את מקום התאונה. ביטוח לאופנוע במקרים רבים מתחשב במצב בו היה האופנוע לפני ואחרי התאונה, והתמונות הן הדרך היחידה להוכיח זאת. אותן תמונות יכולות גם לעזור למשטרה ולעיתים גם לבתי החולים. אבחון של התאונה והצורה בה יירשמו הפרטים יושפעו מהתמונות, ויכולים לעזור לכם ולנפגעים אחרים.
 
כך תקבלו פיצויים
ברוב המקרים ביטוח לאופנוע המופעל לאחר תאונה גורר פיצויים כספיים. על מנת להשיג את הפיצויים האידיאליים, עליכם לאסוף תיעוד רפואי מלא. כמובן שהדבר הראשון אותו יש לעשות הוא לקבל את הטיפול הרפואי, אך במקביל מומלץ לשמור כל מסמך אשר בו נעשה שימוש. ביטוח לאופנוע מלווה בהמון בירוקרטיה, ותיעוד רפואי הוא הדרך הטובה ביותר להתמצא בפרטים גם לאר מספר שנים. עניין אחר הקשור אל ביטוח לאופנוע מערב את נושא המשטרה. מכיוון שחברת הביטוח לא יכולה להתנהל במסגרת עצמאית, המשטרה היא חלק מהאופן בו תקבלו את הפיצויים המגיעים לכם. בנוסף, אישור מהמשטרה הוא תנאי הכרחי לניצול הביטוח.
 
מהו עיקרון האחריות המוחלטת?
ביטוח לאופנוע פועל על פי עיקרון האחריות המוחלטת. המשמעות היא שהפיצויים המגיעים לצדדים המעורבים בתאונה, במידה ויש להם ביטוח ללא סייגים רלוונטיים, יתקבלו בלי קשר לשאלה האם הם אשמים או לא. אדם בעל ביטוח לאופנוע יקבל פיצוי מחברת הביטוח גם אם הוא אשם. לעומת זאת, אדם אשר אינו מחזיק בביטוח לאופנוע בשעת התאונה יקבל פיצוי רק אם נקבע כי הוא אינו אשם. בשורה התחתונה, הביטוחים פועלים לטובת האזרח והם יכולים לפעול בצורה עצמאית על מנת לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. השוואה בין ביטוחים ופוליסות שונות היא הדרך לשריין תעודת פוליסה אשר תגן עליכם מכל סוג של תאונה.

השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים:


מיקוד הנושא וקריאה נוספת: