השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח לרכב נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

רכישת ביטוח מקיף עכשיו יחסוך לכם כסף בעתיד

ביטוח מקיף הוא לא רק הרחבה לביטוח הרכב הסטנדרטי, אלא גם צורת הגנה נוספת מפני הוצאות כלכליות בלתי צפויות. בעזרת ביטוח מקיף ניתן להימנע מהשתעבדות לתשלומים הנלווים לתאונות דרכים מכל סוג, ולכן כדאי תמיד למצוא ביטוח מקיף משתלם. עם זאת, ביטוח מקיף אינו מחויב על פי חוק – בניגוד לביטוח החובה. עובדה זו הופכת את שוק הביטוחים לרווי תחרות, מה שמאפשר השגת מחירים נמוכים במיוחד. על מנת לעשות זאת יש לבצע השוואה וסקירה בין החברות, וכמובן לשים לב לתנאי הפוליסה השונים.


 

אלו הסיבות בגללן גם אתם צריכים ביטוח מקיף

בין היתר, ניתן למנות מספר סיבות מרכזיות לרכישת ביטוח מקיף. מלבד נזקי טבע אליהם לא ניתן להתכונן, ישנן גם סיבות כמו גניבות מתוך הרכב, חבלות בזמן ניסיון הגניבה, שריפה או נזקים בעת התנגשות בעצמים נייחים. סיכונים אלו ורבים אחרים הם חלק בלתי נפרד מהפוליסה של ביטוח מקיף, אשר למעשה מאפשרת לנהגים בכל גיל להתכונן מבעוד מועד. אלמנט נוסף המרכיב את הביטוח המקיף הוא התשלום לצד ג': גורם חיצוני אשר אינו חלק מההסכם אך נפגע מרכבו של בעל הפוליסה מקבל תשלומים בגין נזק מחברת הביטוח, במידה ולא חלים על המקרה סייגים ספציפיים. בצורה זו ניתן למעשה למנוע התדיינות ישירה מול הנפגע, ולהעביר את הנושא לטיפול מקצועי של חברת הביטוח.


 

מהן ההגנות המיוחדות שנכללות בביטוח המקיף?

בהצעות מחיר רבות הקשורות אל ביטוח מקיף ניתן למצוא גם הגנות פחות קונבנציונאליות. בפעמים רבות תוכלו לקבל שירותי גרירה, ביטוח עבור פגיעה בשמשות, אפשרות לאספקת רכב חלופי ועוד. כל אחד מאלו אמנם מתאים לסיטואציה מסוימת, אך ביטוח מקיף הכולל סוג כזה של הגנות מאפשר שקט נפשי מוחלט. חברות ביטוח מסוימות גם מציעות ללקוחותיהן הרחבת פוליסה על מנת שתכלול הגנה משפטית, פיצוי על נזקי גוף וכדומה.


השוו עכשיו בין מחירי הביטוח המקיף

הדרך לבדוק האם הצעת המחיר שקיבלתם עבור ביטוח מקיף היא פשוט לבצע השוואה. נסו להיכנס לאתרי אינטרנט של חברות הביטוח השונות, ובדקו איזו פוליסה היא הרלוונטית עבורכם. מחירו של ביטוח מקיף הוא פונקציה של יכולת התמקחות ורכישת מידע קודם לא פחות מכל דבר אחר, והבנה זו יכולה לחסוך מאות אלפי שקלים בשנה.
 

חישוב מחיר הביטוח

זכרו כי מחירו של ביטוח מקיף מורכב מתנאי בסיס, אך גם מההרחבות וההשתתפות העצמית. החישוב המלא צריך להיעשות בסבלנות, ובהתאם לנתונים ולצרכים הספציפיים של לקוח. מימון האחזקה של רכב חדש או רכב יד שנייה בנוי ממספר מרכיבים, ומחיר הביטוח הוא אחד הבולטים שבהם. מתן תשומת לב לנושא הזה והיערכות נכונה, תוך שילוב התייעצות עם גורמי מקצוע, יסללו עבורכם את הדרך להנאה מהרכב למשך שנים רבות.