השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח לרכב נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

ביטוח הרכב הוא למענכם – נצלו אותו

 ביטוח רכב הוא אחד הכלים העומדים לרשותו של האזרח במדינה הדמוקרטית, ולכן אסור להמעיט בערכו. ביטוח רכב הוא חלק בלתי נפרד ממערכת החוקים המקיפה אותנו, וזאת על מנת שכולנו נוכל להתמודד עם השלכות כלכליות של פגיעה ברכב אחר או חלילה תאונת דרכים. למעשה, ביטוח רכב הוא חלק בלתי נפרד מהתקציב אותו יש להקצות לאיכות חיים ברמה גבוהה. אך גם לאחר שמחליטים לרכוש ביטוח רכב ישנם מספר עקרונות אשר יכולים להוזיל את העלויות ולחסוך סכומי כסף גדולים.


 

האמצעי היעיל ביותר: השוואה בין אתרי האינטרנט

ראשית, בעת רכישת ביטוח רכב מומלץ לבצע השוואה בין אתרי האינטרנט של חברות הביטוח. לעיתים תגלו אפילו בלי לצאת מהבית הבדלים של מאות ואולי אפילו אלפי שקלים בין פוליסה כזו לאחרת, ובנוסף תוכלו להבטיח רכישת ביטוח המותאם לצרכיכם. ביטוח רכב נקבע על פי שלל הגדרות והתניות, אך לא כולנו זקוקים להסכם זהה מול חברת הביטוח. למשל, במידה ואין נהגים צעירים הכלולים בביטוח עלות הפוליסה נמוכה יותר. מומלץ להשקיע מראש בהשוואת מחירי ביטוח רכב ולא לגלות מאוחר מדי כי התשלום היה גבוה והתועלת נמוכה.


 

איך עוזר משרד האוצר בהשגת מחיר נמוך עבור הביטוח?

עניין אחר אשר יכול לעזור ברכישת ביטוח רכב הוא הנתונים אותם מספק משרד האוצר. באתר משרד האוצר מופיע מחשבון הניתן בחינם לכל גולש, ובו אפשר לבדוק את המחיר הרצוי עבור ביטוח לרכב הספציפי שלכם. הנתונים מוזנים בצורה אישית, ורלוונטית לכל סוגי הרכב.


 

השתמשו במידע המופיע במדריכים המקצועיים

יחד עם שני הכלים הראשונים שהוזכרו, השגת מחיר נמוך ומשתלם עבור ביטוח רכב יכולה להיעשות גם בעזרת שימוש במדריכים מקצועיים. גם כאן כדאי להשוות בין מדריכים של אתרים שונים, ולקבל חוות דעת אישית על כל הצעה. במדריכים תוכלו לרדת לפרטים הקטנים המרכיבים ביטוח רכב, ואף לקרוא בצורה מעמיקה על ההבדלים בין הביטוחים השונים. במקביל, מדריכי ביטוח רכב גם מספקים פרספקטיבה רחבה