השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח בריאות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

רשת ביטחון לעתיד מתחילה בביטוח בריאות נכון

 ביטוח בריאות הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. למעשה, ביטוח בריאות מתייחס לשלל נושאים הקשורים לביטוח כמו טיפול בריאותי, מניעתי וסיעודי עבור אזרחים הזקוקים לכך. ביטוח בריאות פועל על פי הסכם הנקבע מראש ובו התנאים בין המבוטח למבטח. בכל העולם נהוג ביטוח בריאות בצורות כאלה ואחרות, ובישראל הוא פועל בשלושה מישורים מרכזיים: ביטוח בריאות ממלכתי המסופק על ידי המדינה, ביטוח מורחב המסופק על ידי קופות החולים המעניקות שירותים בתוספת תשלום ואפשרות לרכוש ביטוח בריאות פרטי בתמורה לתשלום אישי וחודשים. כל אחד מהרבדים מעניק ביטוח בריאות בצורה כזו או אחרת, אך כמובן שהביטוח הפרטי מספק תנאים טובים יותר מאשר הביטוחים האחרים. יחד עם זאת, חשוב לציין כי גם הביטוח הבריאות הממלכתי מאפשר תנאי מחיה בסיסיים להם ראוי כל אזרח. בארצות הברית למשל הביטוח הציבורי אינו נרחב כמו בישראל, ולמעשה רוב המבוטחים אינם זכאים לו. תחום הרפואה הציבורית בארצות הברית מפותח פחות מזה אשר בישראל, וקשור למדיניות שונה אותה מתווה הממשל האמריקאי. יחד עם זאת, בכל רחבי העולם קיימים ביטוחי בריאות פרטיים בצורה כזו או אחרת. רוב הביטוחים עוסקים בכיסוי לתרופות, וכמובן לפיצויים הקשורים מאירועים בריאותיים ספציפיים.


 

מדוע יש להשוות בין הצעות ביטוח שונות?

השוואה בין שירותי ביטוח בריאות יכולה לחסוך מאות אלפי שקלים בשנה. בעזרת קבלת הצעות מחברות פרטיות ניתן לרכוש כיסויים שונים, בהתאם למצב הבריאותי של הלקוח. בכל מקרה, הביטוחים הניתנים על ידי החברות הפרטיות מחולקים למספר קטגוריות, ובכל אחת מהן התניות אחרות. הסוג הראשון הוא ביטוח תרופות והשתלות, והוא רלוונטי בעיקר עבור תרופות אשר אינן נכללות בסל התרופות אשר נקבע על ידי הממשלה ועבור השתלות אותן אי אפשר לעבור בארץ. ישנו גם סוג של ביטוח עבור מחלות קשות, וקטגוריית ביטוח המיועדת לניתוחים בבתי חולים פרטיים. בנוסף על אלו, ביטוח בריאות פרטי יכול גם לכסות שירותים רפואיים נלווים. תחת הגדרה זו נכללים שירותי רפואה דחופה ביום או בלילה, טיפולי אלטרנטיביים ולעיתים גם ביקורי רופא בבתים.


 

הקדימו להבטיח לעצמכם ביטוח בריאות

לסיכום, הדרך להשגת ביטוח מתאים האידיאלי לצרכינו עוברת בסקירת השירותים השונים הניתנים בישראל. לא כדאי לחכות לגיל מאוחר על מנת להבטיח ביטוח בריאות, ומומלץ לעשות זאת כבר בשלב צעיר. בסופו של דבר, ביטוח בריאות מהווה רשת ביטחון אידיאלית עבור אזרחים בכל גיל. החשיבות אותה מייחסת המדינה לביטוח הבריאות עצומה, ובהתאם לכך גם היחס הישיר שלנו. היכנסו עכשיו לאתרי האינטרנט של החברות המציעות ביטוחים מן הסוג הזה, התייעצו עם גורמים מומחים או קרובי משפחה והבטיחו לעצמכם ביטוח מקיף. אי אפשר לדעת מתי תזדקקו לטיפול רפואי, והנוכחות של הביטוח היא הדרך היחידה להבטיח מוכנות לכל מצב.