השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בעמלות מסחר בבורסה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
פיננסים


מאמרים נוספים בתחום

כך תוזילו לעצמכם את עמלות המסחר בבורסה

 כל מי שמבצע מסחר בבורסה תוהה האם ניתן להוזיל את העמלות, וכך למעשה לייצר רווח כלכלי גדול יותר. בניגוד לדעה הרווחת, עמלות מסחר בבורסה הן תחום אשר לא מעט פרצות ויתרונות למשקיע. כל פעולה המלווה עמלות מסחר בבורסה מאפשרת לבצע מספר צעדים אשר מורידים את העמלות, ולעיתים אפילו גורמים לביטולן המוחלט. אך כדי לעשות זאת יש להבין כיצד מוגדר עמלות מסחר בבורסה, ממה הן מורכבות ומדוע הן נגבות מאיתנו.

האם העמלות זהות אצל כל הבנקים והחברות? ממש לא

עמלות מסחר בבורסה נקבעות על ידי הבנקים, ובכל בנק אפשר למצוא עמלות אחרות עבור פעולות דומות. בין אם מדובר על מסחר באגרות חוב, ניהול ואחזקה של תיקי השקעות, מכירה או קנייה של מניות וכדומה - עמלות מסחר בבורסה הן חלק בלתי נפרד מתחשיב הרווחים הסופי. העמלות נגבות אחת לחודש, ולכן מומלץ לבדוק מראש מה גובהן של העמלות עוד לפני תחילת המסחר. בנוסף, כדאי לזכור כי לא קיימת חובה לבצע פעולות בבורסה באמצעות הבנק בלבד, וניתן לפנות אל חברת השקעות המתמחה בכך. לעיתים אלטרנטיבה זו עדיפה על כל השאר, משום שהפקדת תיק המסחר בידיים המקצועיות מבטיח הן את קיצוץ העמלות והן התנהלות מקצועית יותר.

אל תהססו לשאול על העמלות הנגבות מכם

עמלות מסחר בבורסה הן עניין של מודעות. כמו בכל נושא פיננסי, גם כאן היכרות והתעניינות מייצרים תוצאות טובות יותר. עליכם להכיר היטב את העמלות הנגבות מכם, ולהבין כי באפשרותכם לפנות לבנק או אל חברות ההשקעות בכל שלב על מנת לבקש בירור. אם אינכם יודעים מדוע נגבתה עמלה מסוימת, אל תתביישו לשאול ואל תהססו לרדת לעומקו של העניין. בסופו של דבר העמלות הן חלק בלתי נפרד מהרווחים שלכם, וכשם שלא תסכימו להפחתת סכומי כסף בלתי מתוכננים כך אל תתפשרו על עמלות גבוהות. ההתמקחות מול החברות השונות ומול הבנקים יכולה ליצור תוצאות חיוביות מאוד, אשר רבים מאיתנו פשוט אינם מודעים אליהם. עניין חשוב אחר הוא עמלת המינימום: במקרים רבים עמלות מסחר בבורסה הן חלק מסף מינימום הנקבע על פעולות שונות.