השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בקרן השתלמות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
פיננסים


מאמרים נוספים בתחום

אל תוותרו על ההטבות של קרנות ההשתלמות

 לאחרונה עולה הנושא של קרנות השתלמות לדיון לעיתים קרובות, וזאת עקב שינויים מרחיקי לכת במשק הישראלי. אך גם לאחר שמבינים את היסודות של שימוש נכון בכלי פיננסי הזה, ישנן נקודות נוספות אשר יכולות להבטיח לכולנו עתיד כלכלי טוב יותר. עם זאת, ישנו עיקרון אחד התקף לגבי כל ההתנהלות סביב הקרנות: מומלץ לעשות זאת בהקדם, וסוג כזה של פעולה עדיף על הפרשת כסף מזומן לחשבון הבנק על ידי המעסיק. קרנות השתלמות חוסכות תשלומים למס הכנסה, ולמעשה מהוות מסלול לאפיק מבוסס. החישוב על פיו נקבע העיקרון הזה פשוט, וקובע כי על כל שקל שאתם משקיעים בקרן משקיע המעסיק שני שקלים. בצורה כזו נוצר רווח כפול, המאפשר לקרנות ההשתלמות להיות אטרקטיביות במיוחד.

מה עדיף: קרן השתלמות או קרן פנסיה?

יחד עם ההבנה כי קרנות ההשתלמות הן צעד חשוב, יש לבדוק אותן ביחס לנושא של קרנות הפנסיה. בניגוד לפנסיה, את החיסכון הנוצר כתוצאה מקרן ההשתלמות מקבל החוסך לאחר שש שנים בלבד – ולא לאחר עשרות שנים. השאלה הגדולה העולה בקרב אזרחים המעוניינים להשקיע בניהול קרנות השתלמות אך לא יודעים כיצד לעשות זאת היכן מושקע הכסף. למעשה, קרנות השתלמות דומות במובן הזה לקופות גמל וקרנות פנסיה משום שהן כולן מושקעות בשוק ההון. הבחירה בין קרנות השתלמות שונות נוגעות בעיקר לאופן ניהול התיק וההשקעה, וגם כאן אפשר לציין יתרונות רבים. החוסך הוא זה שמחליט היכן להפקיד את הכסף, ומה לעשות איתו בעתיד. העובדה כי כל עובד אשר מעסיקו מסכים בשבילו כסף עבור קרנות השתלמות זכאי לכך הופכת את הנושא לפופולארי בקרב מגזרים רבים. קרנות השתלמות גם גוררות הטבות מס רבות ולמעשה שמורות לכם הטבות מיוחדות. עצמאיים יכולים גם הם לחסוך באמצעות קרנות השתלמות, על ידי הפרשה של 7% מהכנסתם. כמובן שבמקרה הזה הם לא צריכים לבקש אישור, ומספיקה ההסכמה האישית שלהם על מנת לעשות זאת.

הטבות של תכניות ארוכות טווח עבור חיסכון לתקופה בינונית

קרנות השתלמות התחילו את דרכן בתור קופות חיסכון לטווח הקצר ולמטרות ספציפיות, אך עם השנים הפכו למוצר חיסכון לתקופות בינוניות. קרנות השתלמות זוכות כיום להטבות להן זוכות רק תכניות חיסכון ארוכות טווח, כמו קופות גמל וקרנות פנסיה, ומכאן נובעת ההצלחה שלהן. המדינה מעודדת את הנושא של קרנות השתלמות ומאפשרת לאזרחים לייצר לעצמם עתיד בטוח יותר. הצטרפו גם אתם לאחת מהקרנות הנמצאות בשוק ההון, ותהיו בטוחים כי ביצעתם את הצעד הנכון. פדיון של קרנות השתלמות ניתן לביצוע תוך שלוש שנים מתחילת ההפקדות, ללא תשלום מס על הרווחים או על הקרן עצמה. הקרנות מוכיחות כי לעיתים החיסכון שלנו קל יותר ממה שנהוג לחשוב, והיתרונות קרובים וברורים לכל אחד.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: