השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בליסינג נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
רכב


מאמרים נוספים בתחום

ליסינג הוא הפתרון לחברות

לא מעט חברות רוצות בין השאר לספק לעובדים שלהם רכב לצורכי העבודה שלהם, וגם לצרכים פרטיים. ברור מה היתרונות של אספקת רכב לעובד - כך אתם יכולים למשוך כוח אדם איכותי אל החברה שלכם, והעובד מרגיש שהוא מתוגמל בצורה רצינית מאד. כמו כן, אפשר לשלוח כך את העובדים גם למשימות שונות, מבלי שהם צריכים להתחיל להגיש לכם קבלות שונות ולבקש החזרים.
כידוע, כדי לספק רכבים לעובדים, צריך כמובן להוציא סכום מסוים של כסף. היום כל חברה יודעת שהשיטה של ליסינג, הוא השיטה הטובה ביותר לאספקת רכבים לעובדי חברה. אבל מה זה בכלל ליסינג, ולמה הוא כל כך זול?
 
ליסינג תפעולי מציע לכם שירות מקיף במחיר משתלם
השיטה של ליסינג תפעולי היא למעשה שיטת השכרה של רכב, על שלל האביזרים והטיפולים שמקיפים אותו, כאשר המחיר עצמו הוא נמוך משמעותית ממחיר של רכישת רכב יד שנייה או חדש. למעשה בשיטה של ליסינג תפעולי אתם משכירים את הרכב מחברת הליסינג, וכמו כל השכרה - אתם משלמים סכום קבוע לחברת הליסינג מידי חודש.
חשוב להבין שהשיטה של ליסינג תפעולי נחשבת לטובה מאד עבור חברות לא רק בגלל המחיר הזול. ליסינג תפעולי מקיף גם את כל הטיפולים הקשורים לרכב. כל הנושא של טיפול 10,000 וטיפולי מוסך שונים - נעשים על חשבון חברת הליסינג, שאף תספק לעובדים שלכם רכב חלופי. כמו כן, גם הביטוח מכוסה במסגרת של ליסינג תפעולי. הטסט לרכב, אף הוא מכוסה על ידי חברת הליסינג והיא זו שתבצע אותו. ההוצאה היחידה שתהיה לחברה שלכם בנוסף לתשלום לחברת הליסינג יהיה דלק, ויש חברות ליסינג שאפשר להגיע איתן להסכמים מסוימים של השתתפות בדלק, עד לגבול מסוים של קילומטרים בחודש.
אגב, אם משכירים רכב יחיד מחברה בשיטת ליסינג תפעולי, אפילו אז אפשר לראות את החיסכון המשמעותי. כמובן שהחיסכון גדל ברגע שאתם צריכים להציב רכבים לעשרות עובדים. כך כולם יוצאים מרוצים.
 
לבדוק שמקבלים גם רכב חלופי
אחד מהיתרונות המרכזיים של ליסינג, הוא שאם קורה דבר מה לרכב שלכם, חברת הליסינג תספק לכם רכב חלופי שיהיה אתכם עד שהרכב המקורי יחזור מטיפול. יש מגוון מצבים שבהם במסגרת ליסינג תצטרכו רכב חלופי. לפעמים זה מכיוון שצריך לבצע טיפול שוטף לרכב, ולפעמים זה עקב טיפול מיוחד שנעשה לרכב במוסך. חשוב כמובן לברר עם חברת הליסינג, באילו מקרים אתם זכאים לקבל רכב חלופי במסגרת של ליסינג, וכמובן להעביר את המידע הלאה אל העובדים שלכם. בסופו של דבר, נהוג היום לראות את השיטה של ליסינג תפעולי בעיקר בחברות הגדולות, משום שבניגוד לליסינג המימוני, אין לחברה כל אינטרס לרכוש את הרכבים מחברת הליסינג, ומדובר בפתרון של רכב לעובדים שממילא מתחלפים מעת לעת.