השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח לרכב נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

להיות מכוסים מכף רגל ועד ראש עם ביטוח מקיף

על מנת להיות מכוסים מכף רגל ועד ראש בכל מה שקשור להתניידות מעל גבי כבישי ארצנו המסוכנים, יש לעשות ביטוח מקיף לרכב. באמצעות ביטוח מקיף לרכב אתם מכסים גם את הרכב וגם את עצמכם לכל צרה שלא תבוא עליכם בכביש. במדינה שבה יש קטל בכבישים ברמה גבוה כל כך, ביטוח מקיף זה המינימום הנדרש. ביטוח מקיף אמור להבטיח כי לא משנה מי גרם לתאונה ומה הנזק שנגרם לכם, תזכו לכיסוי כספי, משפטי ורפואי ככל שיידרש. על מנת לעשות ביטוח מקיף בצורה נבונה ומשכלת, יש לערוך מכרז בין חברות הביטוח השונות. הפערים בין תעריפי ביטוח מקיף של החברות השונות יכולים להגיע לכדי אלפי שקלים בחלק מן המקרים. המיקוח צריך להיות כמו מיקוח על ירקות בשוק שכן זאת דרך ההתנהלות של חברות הביטוח. רק מי שמפגין קצת חוצפה ישראלית טיפוסית זוכה להנחות והטבות על רכישת הפוליסה.
 
ביטוח מקיף – כן ולא
 
הרבה צעירים חוסכים ולא עושים ביטוח מקיף לרכבים המצ'וקמקים שלהם. אלא שעל כל שקל שהם חוסכים למראית עין,הם מוצאים כפול ומכופל במקרה של תאונת דרכים בגל היעדרו של אותו ביטוח מקיף. שווה לקנות רכב זול יותר ואת ההפרש להשקיע על רכישת ביטוח מקיף ולא להיתקע עם רכב יקר יותר ובלי הביטוח. ביטוח מקיף עולה אמנם כמה אלפי שקלים אבל מדובר על השקעה משתלמת בהחלט. במקרה של תאונת דרכים שההסתברות שתהיו מעורבים באחת גבוה בהחלט בארצנו הקטנה, ביטוח מקיף יכול לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים במקרים מסוימים. הסיכון שבנהיגה ללא הביטוח המקיף גדול מהסיכוי שלא להיות מעורב בתאונת דרכים.
 
ביטוח מקיף או חובה
 
האמת, במקום ביטוח מקיף אפשר לעשות רק חובה. אלא שבאמצעות ביטוח מקיף אתם משקיעים עוד כאלף ששקלים וזוכים בעת הצורך להרבה יותר. עדיף להשקיע עוד אלף שקלים ברכישת ביטוח מקיף לפני התאונה מאשר להיכנס לחובות של עשרות אלפי שקלים לאחריה. לפני שסוגרים על רכישת ביטוח מקיף יש להתמקח מול הספקים, הלא הן חברות הביטוח. כמו כן שווה לעבור על כל פוליסה של ביטוח מקיף שמוצעת לכם על מנת להבין מה היא מכסה ומה לא. בניגוד לביטוח החובה הסטנדרטי, הרי שהמקיף שונה בין החברות השונות. מחיר זול יותר פירושו ברוב המקרים כיסוי חלקי יותר. לכן, על כל הנחה צריך לבדוק על מה אתם מוותרים מבחינת הכיסוי, שכן כפי שכולנו יודעים, אין ארוחות חינם.