השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בניהול תיקים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
פיננסים


מאמרים נוספים בתחום

מה ההבדל בין ניהול תיקים להשקעה במניה בודדת?

כאשר מדובר על ניהול תיקים, הכוונה היא בעצם לניהול של תיק השקעות מלא, הכולל בתוכו מספר השקעות שונות, במספר מסלולים ואף במספר שיטות. בעצם, אם אתם רוצים להיכנס לתוך העולם של שוק ההון בצורה חכמה ומושכלת, אתם חייבים לפנות לחברת השקעות שתבצע עבורכם ניהול תיקים, על מנת שתמיד יהיה לכם את הליווי המקצועי של חברה שתוכל לבצע עבורכם את ההשקעות הנכונות, על פי מצב השוק. ניהול תיקים עוזר לכם מצד אחד לפזר את הסיכונים למינימום הנדרש, אבל במסגרת זו, לגרום לכך שתרוויחו את הסכום הגבוה ביותר שאפשר לקבל במסגרת אותם סיכונים. איך זה בעצם עובד?
 
ניהול תיקים מסוגים שונים
בתחום של ניהול תיקים, חשוב להכיר ראשית כמה מסוגי ההשקעות, על מנת להבין איך חברת ניהול השקעות בעצם מתערבת בתחומים הללו, ועוזרת לכם לבנות תיק השקעות מאוזן ורווחי.
הסוג הראשון של השקעה, הוא ההשקעה באגרות החוב הממשלתיות. אג"ח ממשלתיות מתאימות בעיקר למי שמחפש השקעה סולידית ובטוחה, שמניבה רווחים קטנים יחסית, אך לאורך זמן היא כמובן רווחית, וחשוב מכך - הסיכון שלה הוא נמוך עד אפסי. מכיוון שמדובר באג"ח ממשלתי, כמעט כל חברה שעוסקת בתחום של ניהול תיקים תמליץ לכם לבחור במסלול שישלב השקעה כזו, על מנת שיהיה לכם גם מסלול בטוח. זוהי למעשה רשת ביטחון.
יש גם אג"ח פרטיות, הנקראות גם אגרות חוב קונצרניות. מדובר כבר בסוג של השקעה שהיא בעלת סיכון יותר גבוה, אבל כמובן גם רווחים גדולים יותר. חשוב לציין, כי אג"ח קונצרניות עדיין שייכות לצד הבטוח באופן יחסי של ההשקעות ושל ניהול תיקים, שכן מדובר על חברות גדולות במשק.
הסוג השלישי של השקעות, הוא כמובן ההשקעה במניות של החברה. כאשר אתם רוכשים מניות, אתם בעצם ממש רוכשים חלק מסוים בחברה. כאשר החברה משגשגת המניה עולה, ואם אתם מוכרים אותה בזמן הנכון - אתם כמובן מרוויחים כסף. כמובן שהמניה יכולה גם לרדת. לכן בתחום של ניהול תיקים, מניות נחשבות מצד אחד להשקעה שיכולה להניב הכי הרבה כסף, אך גם כוללות מידה לא מועטה של סיכון, ולכן יש לנהל אותן בזהירות ותשומת לב רבה.
 
חברת השקעות עוזרת לכם בתחום של ניהול תיקים
נתקלתם כעת בלא מעט מושגים הקשורים לעולם של ניהול תיקים. כמו שאתם רואים תמיד צריך למצוא את האיזון המושלם בין הביטחון לבין הסיכון. בין ההשקעה לטווח ארוך לרווחים מהירים. לכן חברת השקעות שעוסקת בתחום של ניהול תיקים, יכולה לעזור לכם מאד. ניהול תיקים דורש לא מעט זמן והשקעה, ולכן חשוב לעבוד עם חברה מקצועית, שיש לה ניסיון רב בתחום, וצוות מקצועי שמתמחה בהשקעות מסוגים שונים.
כך, בעזרת חברת ההשקעות המקצועית, אתם תוכלו להרכיב תיק השקעות משתלם, שיניב לכם רווחים טובים לטווח הארוך, וכך תיווצר לכם מעין רשת ביטחון לעתיד.

השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: