השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהמסת שומן נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

אוכלים נכון ומבצעים שריפת שומן

מי מכם לא היה רוצה להיות חטוב יותר? היום תהליך החיטוב של הגוף, מתבצע בעיקר דרך שריפת שומן עודף. הגוף שלנו לעד יעדיף להשתמש בקלוריות במקום בשומן לצורך אנרגיה. לכן אם אנחנו אוכלים כמות גדולה של קלוריות - הגוף ייקח מהן אנרגיה, וישאיר את השומן בתוך הגוף. אולם, שריפת שומן מתבססת לא רק על הקטנת כמות הקלוריות, אלא גם על צריכה נכונה שלהם. במילים אחרות, בתחום של שריפת שומן זו לא רק הכמות - זו גם האיכות. אז איך אוכלים נכון?
 
להכיר את המרכיבים השונים
בעולם של שריפת שומן, חשוב להבין שאין כמעט מאכלים שנוותר עליהם לגמרי. ניקח לדוגמא את הפחמימות. הפחמימות מצד אחד הן חיוניות לאנרגיה עבור הגוף. מהצד השני, חשוב להבדיל בין שני סוגי פחמימות. יש פחמימות פשוטות ויש פחמימות מורכבות. הפשוטות מעודדות יצור של אינסולין בתוך הגוף. לא נסביר בדיוק מהו האינסולין, אבל חשוב להבין שהוא גורם לכך שהשומן יישאר בגוף. פחמימות מורכבות לעומת זאת, כמעט ולא מעלות את רמת האינסולין, ולכן הן מומלצות יותר. פחמימות מורכבות העוזרות לתהליך של שריפת שומנים הן מאכלים כמו לחם חיטה, בטטה, ושיבולת שועל.
אולם אמרנו שבכל המרכיבים נשתמש בכל זאת. אכן, ההמלצה הכללית היא לצמצם בצריכה של פחמימות פשוטות (לחם לבן, תפוח אדמה, דגני בוקר), אבל אם ביצעתם אימון - דווקא כדאי בהחלט לצרוך אותם שכן הם גורמים להתאוששות מהירה של הגוף, ומעודדים אותו לבצע תהליך של שריפת שומן, במקום מנוחה כללית בלבד.
אם כבר החלטתם שאתם בכל זאת רוצים מנה של פחמימות פשוטות (שאין להכחיש, הן טעימות מאד), כדאי לשמור על שני כללים פשוטים שיעזרו לכם לבצע שריפת שומן יעילה - ראשית תמיד תצמצמו את הכמות בחצי. חולמים על קערה של דגני בוקר? תאכלו חצי מהכמות. רוצים שתי כוסות של אורז לבן? מדוע לא כוס? כמו כן, מומלץ לערבב אותם עם מאכלים נוספים, שיקטינו את עליית האינסולין. מאכלים כאלו יכולים להיות ביצה מקושקשת, ירקות או גבינה לבנה.
 
לאכול בכמויות מדודות
אחד מהסודות של שריפת שומן, הוא חלוקה מחדש של הארוחות. אנחנו רגילים שיש ארוחת בוקר, צהריים וערב. חלקנו אפילו מדלגים על ארוחת הבוקר, אבל תמיד התרגלנו לחשוב מכל מקום, שיש שלוש ארוחות ביום. האמת היא שעבור אדם שרוצה לבצע שריפת שומן אין שלוש ארוחות - אלא משהו כמו שש-שבע ארוחות. כאשר אתם אוכלים - אתם שורפים קלוריות! כן, זה נשמע מוזר, אבל פעולת האכילה מעודדת את הגוף לבצע חילוף חומרים. לכן את תיקחו את כמות האוכל שאתם אוכלים בכל יום, אבל תחלקו אותה בין יותר ארוחות, אתם תאכלו את אותה כמות, אבל עדיין תהיה שריפת שומן יעילה יותר! בעזרת הכללים הללו, תוכלו לבצע שריפת שומן טובה, לחטב את הגוף, לפתח מסת שריר, ולשפר את איכות חייכם!