השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בטיפול בצלוליטיס נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

שיטות טיפול טבעיות להתמודדות עם תופעת הצלוליטיס

צלוליטיס הינה אחת התופעות הנפוצות בקרב נשים, המופיעה בעיקר באזור הגוף התחתון ובזרועות. צלוליטיס הינה הצטברות של תאי שומן בריכוזים גבוהים, המתלכדים לחלקו העליון של העור ויוצרים את המראה הגבשושי, הנחשב כמטרד אסתטי. מעריכים כי לפחות תשעים אחוזים מהנשים מפתחות במהלך חייהן, בשלב כלשהו, צלוליטיס, שאיננו שומן הנוצר במקרה של עודף משקל, ולכן נשאר גם לאחר תהליך הרזיה. ולכן, בוחרות רבות מהן לפנות אל טיפולים קוסמטיים שונים, המוצעים על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות או על ידי מכוני הקוסמטיקה. אולם, ישנן כמה שיטות טיפול טבעיות, המאפשרות להתמודד עם תופעת הצלוליטיס. מהן שיטות טיפול אלו? על כך, בכתבה הבאה.
 
 
מניעת צלוליטיס - אפשרי?
 
על פי כמה וכמה גישות הוליסטיות ואלטרנטיביות שונות, הסיבה המרכזית להופעת צלוליטיס הינה אורח החיים המודרני שלנו, אורח החיים המושפע מתזונה לקויה ואף מרמת מתח גבוהה במיוחד, כשלצידו גם מחסור בפעילות גופנית. כל אלה יחדיו מאפשרים את כל התנאים להתפתחות צלוליטיס. ידוע לכולם כי פעילות גופנית קבועה ונמרצת, שמירה על משקל תקין וכן אכילה נבונה ובריאה יכולים להשפיע באופן משמעותי על התפתחות והצטברות צלוליטיס, אולם חשוב לזכור כי יחד עם זאת, אין דרך להבטיח את מניעתו של צלוליטיס זה או היעלמותו המוחלטת.
 
 
טיפולים טבעיים בתופעת הצלוליטיס
 
מכוני הקוסמטיקה הרבים מציעים מגוון של פתרונות קוסמטיים שונים, הנחשבים יעילים מאד ועוזרים להתמודד עם תופעת הצלוליטיס. אולם, לצידם של פתרונות אלה, ישנם גם טיפולים טבעיים, הנחשבים כיעילים גם כן. על מנת לפרק צלוליטיס ישנו צורך בשימוש בחומרים שיפרקו את המעטפת השומנית וישפרו את חילוף החומרים. באמצעות עיסוי בשומנים מיוחדים מתאפשר ניתוב השומן אל המקום השייך למערכת הלימפתית, מערכת פינוי הפסולת המצטברת בגוף. באמצעות שמנים אתריים, הנעים בחופשיות בין הרקמות ובין התאים, מועברים חלקים חיוניים לתוך התאים ומפנים את חלקי הפסולת אל מחוצה להם. שמנים אתריים אלה מחדירים חמצן לתוך התאים ומאפשרים את סילוק הפסולת. טיפול טבעי נוסף בתופעת צלוליטיס, הינו טיפול ביתי פשוט. ניתן לרקוח פילינג גוף ביתי מקפה שחור ושמן זית, אותו מורחים על הגוף בתנועות סיבוביות ומסירים אותו במים. שימוש בפילינג זה ממריץ את מחזור הדם באזורים הפגועים ועוזר להתמודד עם תופעת הצלוליטיס. ומכיוון שגם לתזונה השפעה ניכרת על הופעת צלוליטיס, מומלץ להקפיד על תזונה, הכוללת ירקות ירוקים ועליים, פירות ומים. מומלץ להימנע מצריכה מוגברת של מלח, סוכר ומזונות מעובדים. תזונה זו נחשבת כתזונה מטהרת ומנקה מרעלים ותעזור לגוף להפריש החוצה רעלים ובכך תפחית את תופעת הצלוליטיס.
 
 
כיצד לבחור את הטיפול הנכון
 
קיימים לא מעט טיפולים טבעיים שונים, העוזרים להילחם בתופעת הצלוליטיס. נשים רבות, הסובלות מתופעת זו, מבקשות למצוא מענה טבעי ולא פולשני. על מנת לוודא כי הטיפול הטבעי המוצע אכן מתאים לכן, מומלץ לנסותו למשך תקופה. מומלץ גם להתייעץ עם איש מקצוע או קוסמטיקאית על מנת לוודא כי מדובר בטיפול שאיננו מזיק וכי השימוש בו אכן יכול להועיל לכן.   

השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: