השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במתקני טיהור מים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בריאות


מאמרים נוספים בתחום

מתקני מים מסוננים או מתקני מים מינרלים

אם אתם מעוניינים לרכוש מתקן מים לבית או למשרד ומתלבטים באיזה סוג לבחור, כדאי לכם לקרוא את הכתבה הבאה. קיימים סוגים שונים של מתקני מים. ישנם מתקני מים המשמשים כמסנני מים ואילו מתקני מים אחרים מספקים מים מינרלים. שוק מתקני המים כולל מגוון של מתקני מים מסוגים שונים, כשלכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלו. מה מציע כל אחד מהם ובאיזה סוג כדאי לבחור? על כך, בכתבה הבאה.
 
 
מתקני מים מסוננים – יתרונות וחסרונות
 
מתקני מים מסוננים מציעים מטהרי מים, המחוברים אל ברז המים הראשי ומטהרים את המים מפני כימיקלים ומזיקים אחרים. קיימים סוגים שונים של מתקני מים מסוג זה, החל מזולים במיוחד, שנמצאים בתוך מכל מפלסטיק וכלה ביקרים יותר, העשויים חומרים איכותיים וחזקים יותר, המותקנים על צינורות המים. מתקני מים אלה משפרים את טעמם של המים, שכן מסננים מהם כימיקלים שונים, כלור וכן מתכות, שהסתננו למוביל הארצי, שממנו מגיעים מי השתייה שלנו. מתקני מים אלה פועלים על פי שיטות סינון שונות. שיטת סינון אחת מתפילה את המים, ובכך מנטרלת את החיידקים והפסולת שבתוך המים, ואילו שיטת הסינון השנייה הינה סינון באמצעות פחם, הסופח אליו את החומרים המזיקים, כמו הכלור למשל וכן מסלק חומרים, כמו חול ויתושים. מתקני מים אלה, טובים ומתקדמים ככל שיהיו, דורשים תחזוקה שוטפת על מנת ליהנות מיעילותם. בנוסף, העובדה שמסננים מהמים חומרים כמו כלור, למשל, עלולה דווקא לפגוע באיכות המים, שכן הכלור הינו זה העוזר להילחם בחיידקים ומזהמים. ולכן, אם אתם מעוניינים לרכוש מתקני מים מסוג זה ודאו, תחילה, כי אלה עומדים בתו התקן הישראלי ופעלו על פי הוראות היצרן במידה וצריך להחליפם באופן תדיר.
 
 
מתקני מים מינרלים – יתרונות וחסרונות
 
מתקני מים מינרלים מציעים מים טבעיים, שאינם עברו טיהור מכל סוג שהוא, מלבד סינון של גרגרי חול. מבחינת הערך התזונתי של המים, אותם מציעים מתקני מים אלה, מדובר במים בריאים, ממש כמו מי ברז. בשניהם מצויים מינרלים, החשובים לבריאותנו, אולם, בעוד שבמים מינרלים אנו יודעים בדיוק מהי כמות המינרלים, הרי שבמי ברז איננו יכולים לדעת באופן ודאי את כמות המינרלים המדויקת. מתקני מים מינרלים כוללים מיכל מים, המוחלף באחד חדש בכל פעם כשהמים בו נגמרים, והוא מוצע במגוון של עיצובים וגדלים שונים. חסרונם של מתקני מים מסוג זה הינו שאין באפשרותם להתגבר על חיידקים, העלולים להיווצר במים, במידה ואלה עמדו במיכל המים זמן רב. ולכן, חשוב לוודא שלא יעמדו במיכל המים מים למעלה מ-48 שעות, חשוב שמתקן המים יוצב במקום קריר וחשוך יחסית, שלא מול השמש, וחשוב להפקיד ולנקות את מתקן המים מעת לעת, בהתאם להוראות היצרן.
 
בין אם מים מסוננים או מים מינרלים, לכל מתקן יתרונות וחסרונות. אולם, הקפדה על הוראות היצרן ותחזוקה נכונה, תבטיח לכם ליהנות ממים איכותיים וטעימים לשתייה. בחרו מתקן מים, שמתאים בעיצובו למטבח ולמשרד שלכם ובנוסף, ודאו כי הפעלתו של המתקן קלה ופשוטה.
 
 

השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: