השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח-רכב נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

אתם לא סתם חייבים לעשות ביטוח רכב

סוף סוף קניתם רכב משלכם. כידוע, אחד מההוצאות המרכזיות ביותר ברכישה של רכב היא לאו דווקא הדלק או טיפולי המוסך. מדובר על נושא שנראה לכאורה פשוט מאד, והוא נקרא ביטוח רכב. ביטוח רכב הוא למעשה הדבר שמבטיח לנו פיצויים כספיים מסוימים, או ליתר דיוק, השתתפות של חברת הביטוח בתשלומים הנדרשים, בעיקר במקרים של תאונות דרכים שנגרמות עקב נסיעה בתוך הרכב. חשוב לציין, כי ביטוח רכב חל הן אם התאונה קורית באשמתכם או שבגלל נוסע אחר על הכביש או הולך רגל. מה שחשוב זה שפוליסה של ביטוח רכב יכולה לכסות לא מעט הוצאות.
 
ביטוח רכב במספר מסלולים
כאשר מדובר על ביטוח רכב, חשוב להבין שלא מדובר על סוג ביטוח אחד, אלא למעשה על שלושה סוגים שונים של ביטוח. הסוג הראשון של ביטוח רכב נקרא ביטוח חובה. כפי שניתן לנחש משמו - זה ביטוח שחייבים לעשות אותו. זה ביטוח שמכסה את הטיפול הרפואי הניתן לאדם, עקב תאונת דרכים שנגרמה במהלך נסיעה ברכב. ביטוח חובה אף מכסה את הוצאות הטיפול עבור אנשים מחוץ לרכב שנפגעו ממנו במהלך התאונה.
הסוג השני של ביטוח רכב נקרא ביטוח צד ג'. זה ביטוח אשר מכסה את הנזקים אשר הרכב גרם לציוד אחר (כל ציוד למעט הרכב עצמו למעשה). הביטוח נקרא כך, משום שהוא מכסה למעשה הוצאות של צדדים שכלל לא היו מעורבים בתאונת הדרכים. כך אתם לא צריכים לשלם כסף, ועול כבד יורד מכם.
הסוג השלישי של ביטוח רכב נקרא ביטוח מקיף, והוא למעשה מכיל בתוכו גם את ביטוח צד ג', וגם ביטוח נוסף שמכסה את כל הנזקים אשר עלולים להיגרם לכלי הרכב עצמו.
 
איזה ביטוח רכב כדאי לרכוש?
בעוד שחובה על כל בעל רכב בישראל לרכוש ביטוח חובה, הרי שבמקרה של ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' הרי שאין חובה בכך, אך מרבית האנשים בהחלט עושים ביטוח רכב מקיף. מדוע? מכיוון שבמרבית המקרים של תאונות דרכים, לפחות לא נגרם נזק רפואי כמעט לאדם, אבל הרכב בהחלט יכול להיפגע. מכיוון שעלויות של טיפול ברכב הן גבוהות למדי, הרי שבעזרת ביטוח רכב מקיף אפשר לקבל מימון נוח של הטיפול מחברת הביטוח.
גובה המחיר של ביטוח רכב תלוי כמובן בהיקף הפוליסה שרכשתם. אם רכשתם אך ורק ביטוח חובה - המחיר כמובן יהיה נמוך יותר מאשר ביטוח רכב מקיף + חובה. כמו כן, יש משתנים אשר משפיעים על המחיר - כמו סוג הרכב (ביטוח לרכב דו גלגלי הוא יקר יותר), וגם גיל הנהג ומידת הניסיון שלו על הכביש משפיעים - ככל שהנהג וותיק ומנוסה יותר, כך המחיר של ביטוח רכב עבורו נמוך יותר.

השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים:


מיקוד הנושא וקריאה נוספת: