השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהצרת היקפים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הינם התנאים שיוצעו ע``י הגופים הרלוונטים בתחום הצרת היקפים.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

מהו טיפול הצרת היקפים ולמי הוא מתאים?

הטכנולוגיה הכול כך מתקדמת בשנים האחרונות מציעה כמה סוגים של טיפולי הצרת היקפים, הגורמים לצד הצרת היקפים גם לחיטוב הגוף, עיצוב האזור המטופל, טשטוש סימני מתיחה ובמקרים מסוימים גם להסרת צלוליטיס. אחד הפתרונות להתמודדות עם עודף רקמות שומן בגוף, הינו טיפול של הצרת היקפים. נשים רבות סובלות מעודף רקמות שומן בגוף ומנסות שיטות שונות, המאפשרות להן להצר היקפים, כמו פעילות אירובית, למשל, או דיאטה. אולם, טובות ככל שתהיינה, שיטות אלו דורשות זמן רב ומוטיבציה גבוהה, שקשה לשמרה. ולכן, פותחו בשנים האחרונות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות הצרת היקפים בשיטות שונות. מהן השיטות להצרת ההיקפים? על כך, בכתבה הבאה. 
 
 
סוגי טיפולי הצרת היקפים
 
טיפולי הצרת היקפים מבוססים על גירוי השרירים באמצעות תדר אלקטרוני, המחזק את השרירים ומביא לשריפת קלוריות מואצת, בדומה לאימון גופני. התדרים האלקטרוניים, הנשלחים לאזור המטופל, במסגרת טיפול הצרת היקפים, הינם פולסים חשמליים הגורמים לכיווצם של השרירים וליצירת תנועות סיבוביות, הדורשות שימוש באנרגיה. צריכת אנרגיה זו על ידי השרירים מביאה לכדי שריפת הקלוריות ולהצרת ההיקפים. טיפולי הצרת היקפים מציעים תוצאות מהירות והם אינם כרוכים בכאב. טיפולי הצרת היקפים מסוג אחר כוללים שימוש בקרני האולטרסאונד שפוגעים בתאי השומן וגורמים לו להתפזר בפלזמת הדם עד לסילוקם מהגוף. מדובר בקרני אולטרסאונד שאינן חמות, הן אינן גורמות לצלקות או כוויות והן גורמות לתהליך מואץ של חילוף חומרים. טיפול הצרת היקפים מסוג זה גורם לעלייה בקצב זרימת הדם לתאי השומן ובכך מצמצם את קבוצות השומן ומעניק לאור מראה חלק, צעיר ורענן יותר.
 
 
טיפול הצרת הקיפים – למי זה מתאים
 
טיפול הצרת היקפים כולל, במסגרתו בשלב הראשון תהליך קצר של אבחון על מנת לבצעו באופן היעיל ביותר. במסגרת האבחון יכול המטפל לזהות את עובי רקמת השומן, עומקה וצפיפותה, בכל אחד מאזורי הגוף. לאחר האבחון מותאמת עוצמת המכשיר והטיפול מתחיל. טיפול הצרת היקפים מתאים לכל אחד המעוניין בהצרת היקפיו. טיפול מסוג זה יעיל במיוחד עבור אלה שהשומן בגופם איננו מפוזר באופן אחיד ושמתקשים לרדת במשקל. אולם, טיפול זה איננו מתאים לאנשים הסובלים מבעיות בריאותיות, כמו לחץ דם גבוה, בעיות בבלוטת התריס, בעיות לב או מחלות זיהומיות.
 
 
כדאי לדעת
 
אם אתם מעוניינים לבצע טיפול של הצרת היקפים, חשוב שתבצעו אבחון מדויק על ידי איש מקצוע מתאים, על מנת לבחור את הטיפול המתאים ביותר עבורכם, בהתאם למצבכם. מכיוון שקיימים כמה סוגי טיפולים, ישנה חשיבות רבה לבחירתו של הטיפול המתאים. בנוסף, חשוב שתשלבו, לצד הטיפול, גם תזונה נבונה וכן פעילות גופנית קבועה על מנת לשמר את תוצאות הטיפול. בטרם בחירת סוג הטיפול, כדאי לכם לערוך סקר שוק מקיף בתחום, לבחון את המטפלים השונים, המציעים סוג טיפול זה, את מידת מקצועיותם, את ניסיונם בתחום וכן את המכשור איתו הם עובדים. מומלץ לכם לבחון גם את העלויות השונות, הכרוכות בטיפול ואת תופעות הלוואי, במידה ואכן קיימות כאלו.

השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: