השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהקטנת חזה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

לבצע הקטנת חזה בכל שלב בחיים

יש לא מעט נשים, שעבורן יש דבר כזה חזה שהוא גדול מידי. למזלן, היום יש ניתוחים מקצועיים של הקטנת חזה, שנעשים כמעט ללא כל סיכונים, ומעניקים תוצאות מהירות. חשוב להבין שרוב הרופאים תמיד ימליצו לכן לבצע הקטנת חזה, רק לאחר שהוא סיים לגדול באופן סופי. במילים אחרות - מומלץ לעבור ניתוח הקטנת חזה בסיום גיל ההתבגרות, כאשר לרוב לוקחים מרווח ביטחון, ונהוג לעשות זאת מגיל 18 ומעלה, ולעתים אפילו 21 ומעלה.
 
עם זאת, חשוב להבין שבאופן עקרוני, אפשר לעבור בכל גיל ניתוח של הקטנת חזה, כולל בגיל 16, לדוגמא. אם בחרתן לעבור ניתוח של הקטנת חזה בגיל ההתבגרות - לא מדובר בתהליך מסוכן בכלל, אבל חשוב להבין שאחר כך יש סיכוי שהחזה יגדל עוד, ובעתיד אולי תרצו לעשות ניתוח נוסף. אחרי גיל ההתבגרות החזה לא יגדל, ומספיק פשוט ניתוח אחד, ובשל כך ניתנת ההמלצה.
 
איך מתבצע ניתוח של הקטנת חזה?
אם בניתוח של הגדלת חזה הרופאים מחדירים שתלי סיליקון אל תוך החזה, הרי שבניתוח של הקטנת חזה התהליך הוא כמובן הפוך. הרופאים בעצם מוציאים רקמות של שומן ועור שהם עודפים, על מנת ליצור מראה חדש של חזה. אחד מהאתגרים המרכזיים בניתוח של הקטנת חזה הוא לאו דווקא לגרום לחזה להיות קטן יותר. זה דווקא השלב הקל. השלב המאתגר הוא לשמור על צורה טבעית של החזה, ולגרום לו להיראות עדיין מלא ועומד.
בעיקרון, יש מספר שיטות של ניתוח הקטנת חזה, אולם השיטה הנפוצה ביותר היא של חיתוך מסביב להילה (החלק הכהה אשר מקיף את הפטמה). דרך החתך, המנתח מסיר את הרקמות העודפות, ולאחר מכן סוגר את ההילה מחדש. לכן, ברוב המקרים התפרים שיהיו אחרי ניתוח הקטנת חזה, יהיו סביב ההילה. את התפרים עצמם מסירים תוך שלושה שבועות מתום הניתוח - זמן קצר למדי.
 
כמה דברים שכדאי לדעת על הקטנת חזה
בעבר, אישה שעברה ניתוח של הקטנת חזה, לא יכלה להניק בעתיד, עקב הפגיעה הבלתי נמנעת בצינוריות החלב. היום, לעומת זאת, יש שיטות שונות של ניתוחי הקטנת חזה, שפוגעים בצורה מינימאלית בצינוריות החלב, ומאפשרות הנקה עתידית.
באופן עקרוני, כמעט תמיד תישאר צלקת מסוימת לאחר ניתוח של הקטנת חזה. אגב, אם את לא מעשנת - הצלקות יהיו קטנות יחסית, וכמעט שלא יראו. למעשה, מכיוון שכאמור הצלקות של הקטנת חזה יהיו תמיד סביב ההילה, כל עוד לא רואים אותך בחזה חשוף - אף אחד גם לא יראה את הצלקת. אחרי ניתוח הקטנת חזה את לא אמורה לחוות תופעות לוואי קיצוניות כמו דימום. לכל היותר תחושי כאב קל, ובכל מקרה נותנים לך משככי כאבים כדי להימנע ממנו. לעתים נוזל הניתוח מטפטף מעט מן התפר, אולם אין זה מסוכן בכלל.