השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח דירה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

ביטוח דירה כדי שתלכו לישון בלב שקט

כאשר אתם רוכשים דירה, מדובר בהשקעה כספית לא קטנה. לכן יותר מכל פוליסה אחרת, הפוליסה של ביטוח דירה היא כנראה החשובה ביותר שתעשו. מכיוון שמדובר על סכום גבוה במיוחד שהשקעתם, חשוב שהוא יוחזר לכם בכל מקרה של נזק שנגרם לדירה. בעזרת ביטוח דירה, אתם יכולים להיות שקטים שלא משנה מה קורה - אתם מכוסים. נהוג להגיד שכסף בא והולך, אבל מבחינתכם האמרה הזו תיכנס לתוקף, רק ברגע שתשלמו ביטוח דירה. אז תדעו שאתם לא צריכים לשלם מאות אלפי שקלים גם במצב של נזק כללי לדירה, ותוכלו לנהל את חייכם כרגיל.
 
תחרות חיובית על ביטוח דירה
באופן עקרוני, ברגע שאתם לוקחים משכנתא על דירה, הבנק מחייב אתכם לשלם גם פוליסה של ביטוח דירה. חשוב לעשות אבחנה בין ביטוח חיים לבין ביטוח דירה. ביטוח חיים מבטיח שבמקרה של פטירה או מחלה קשה חו"ח של המפרנס, חברת הביטוח תשלם את המשכנתא לבנק. לעומת זאת, ביטוח דירה נועד לכסות נזק גדול של הדירה. הבנק יודע שברגע שיש כיסוי של הביטוח - אתם יכולים גם לממן בקלות את התיקונים הדרושים למבנה, ולכן גם יכולים להמשיך ולשלם את המשכנתא.
היום חברות ביטוח רבות מציעות לכם פוליסות שונות של ביטוח דירה. חשוב כמובן לשים לב מה נכלל במסגרת הפוליסה - האם ביטוח רק על המבנה או גם על תכולתו. בכל מקרה עליכם לרכוש מינימום של ביטוח למבנה עצמו, מכיוון שזה בעצם הסכום שאתם משלמים עליו משכנתא לבנק.
אגב, חשוב מאד לדאוג לנושא של ביטוח דירה, אפילו אם אתם לא גרים בה. כלומר, אם אתם רוכשים דירה ומשכירים אותה, החובה על ביטוח לדירה, או לפחות על המבנה עצמו, אם לדייק - חלה עליכם. במקרה כזה כדאי כמובן לרכוש פוליסה מתאימה של ביטוח צד ג' - שכן כך אתם מכסים לא רק מקרי שריפה או שיטפון שנגרמו בגלל המשכירים, אלא גם מקרים שמדובר בחברים של המשכירים או עובדי משק בית שהם הזמינו אל הדירה.
 
תשלום גבוה משמעותו פחות השתתפות עצמית
כמו בפוליסות ביטוח רבות אחרות, גם ביטוח דירה בנוי על עיקרון פשוט מאד - ככל שתשלמו סכום חודשי גבוה יותר כל חודש, כך הפוליסה תכסה יותר מקרים. באופן בסיסי, פוליסה של ביטוח דירה תכסה אך ורק את הנזק הנגרם למבנה עצמו, בעיקר עקב מקרים של אסונות טבע גדולים כמו רעידות אדמה או שרפות ענק. מכיוון שהסבירות למקרים כאלה היא נמוכה יחסית, הרי שהמחיר עבור פוליסה בסיסית של ביטוח דירה הוא לא גבוה מידי. כמובן שאם תרצו לכסות מקרים נוספים, או נזקים נוספים שיגרמו לדירה או לתכולתה - המחיר יעלה. חשוב לבצע השוואות בין הפוליסות של ביטוח דירה שחברות הביטוח מציעות, ולמצוא את הפוליסה המשלמת ביותר עבורכם.