השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בליסינג נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
רכב


מאמרים נוספים בתחום

האם ליסינג תפעולי מתאים גם לאדם פרטי?

היום אין כבר לאף אחד ספק שהשיטה של ליסינג תפעולי, היא משמעותית זולה יותר מרכישה של רכב חדש. אם תשוו את המחיר של ליסינג תפעולי של רכב מסוים, אל מול מחיר הקניה שלו בשוק, אין שום ספק שתגלו שבשיטת הליסינג אתם משלמים פחות כסף. הסיבה היחידה שהאנשים מוכנים לשלם עוד כסף בשביל לרכוש רכב, היא נושא הבעלות. אבל אם אתם אנשים שפשוט רוצים רכב טוב שישמש אותם לכמה שנים, ואז ממילא תחליפו אותו, אפשר שהשיטה של ליסינג תפעולי בהחלט מתאימה לכם.
יתרה מזו, נכון שהחיסכון העיקרי של ליסינג תפעולי נראה בעיקר אצל חברות גדולות, כי הן משכירות עשרות רכבים במסגרתן, אבל גם במקרה של רכב בודד רואים לא מעט חיסכון. אז איך השיטה בעצם עובדת?
 
ליסינג תפעולי שמכסה את כל הטיפולים
ליסינג תפעולי הוא זול ומשתלם, לא רק כי מדובר בסכום קבוע שמשלמים לחברת הליסינג, שבסופו של דבר יוצא נמוך יותר ממחיר הרכב. בתוך המחיר של ליסינג תפעולי, אתם גם מקבלים כיסוי של הביטוח לרכב, רישוי הרכב, טיפולים שוטפים לרכב וכיו"ב. מכיוון שהמחיר של כל הטיפולים והבדיקות האלה יכול להגיע לאלפי שקלים מידי שנה - אין ספק שהמחיר של ליסינג תפעולי כמעט תמיד משתלם.
כמובן, שתמיד חשוב מאד לבדוק מה החוזה שחברת הליסינג מוכנה להציע לכם. היום יש בישראל לא מעט חברות ליסינג, שמציעות ליסינג תפעולי בסכומים שונים. לרוב ההבדלים בין החוזים וההסכמים, נעוץ במה שהחברה מכסה. ככל שהחברה מכסה יותר טיפולים לרכב, ומכם נדרשת פחות השתתפות עצמית - כך המחיר שיוצע לכם עבור ליסינג תפעולי יהיה כמובן גבוה יותר. אלא שאז כמובן אתם יכולים לחסוך כסף לטווח הארוך. במילים אחרות, אם מדובר על הפרש של כמה עשרות שקלים מידי חודש, להוצאה שבסוף תסתכם באלפי שקלים אם תשלמו אותה בעצמכם, ברור שכדאי כבר לשלם את עשרות השקלים הללו, וללכת לישון בלב שקט.
 
ליסינג תפעולי או מימוני?
הרבה מאד אנשים שמתעניינים בשיטה של ליסינג תפעולי, מגלים גם את נושא ליסינג מימוני. חשוב להבין מה ההבדל בין ליסינג תפעולי למימוני. בליסינג מימוני, אתם משלמים סכום קבוע לחברת הליסינג מידי חודש, ובסופו של דבר אתם רוכשים את הרכב בסכום מסוים, שכמובן נמוך יותר ממחיר הרכישה המקורי שלו. אולם, רק בשיטה של ליסינג תפעולי החברה תכסה עבורכם את הטיפול השוטף לרכב, את הביטוח, את הטסט לרכב וכיו"ב. למעשה, ליסינג תפעולי פשוט לא דורש מכם שום פעולה מיוחדת, ומוריד מכם את כל הנושא של הטיפול ברכב, בכל מצב שהוא. לכן ליסינג תפעולי מתאים בעיקר למי שהבעלות על הרכב פחות מעניינת אותו, והוא פשוט רוצה ליהנות מרכב איכותי ומנהיגה מהנה, בלי שהוא צריך לדאוג לדבר ברכב עצמו.