השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהגדלת חזה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

בואו לבצע הגדלת חזה ללא ניתוח בצורה יעילה

את רוצה להגדיל את החזה שלך, או ליצור מצב שבו השדיים שלך יראו סימטריים, יפים, זקופים ועומדים. זו דרישה לגיטימית מאד. כל אישה הייתה רוצה להרגיש נשית יותר ונחשקת יותר, והחזה הוא אחד מהסמלים הבולטים של הנשיות בימינו. לא מעט נשים מחפשות את האופציה של ניתוח פלסטי, כי זו האופציה היחידה שהן שמעו עליה. נכון זו האופציה המוכרת ביותר, אבל יש אופציות נוספות של הגדלת חזה ללא ניתוח. כאשר מדובר על הגדלת חזה ללא ניתוח, חשוב להבין שמצד אחד השיטות הן יעילות ולא כואבות, אך לרוב מדובר על הגדלות קטנות יותר מאשר אלו של ניתוחים פלסטיים. מצד שני, הגדלת חזה ללא ניתוח נותנת מראה טבעי יותר לחזה, ולמעשה אף אחד לא יכול לנחש שאת "מנותחת" - כי את באמת לא עברת שום ניתוח!
 
הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות הזרקה
תתפלאו אולי לגלות, אבל היום יש שיטה יעילה מאד של הגדלת חזה ללא ניתוח - באמצעות זריקה! נשמע קצת כמו מדע בדיוני? תתפלאו לגלות ששיטה זו של הגדלת חזה ללא ניתוח אושרה גם על ידי גורמי הבריאות באירופה, גם על ידי גורמי הבריאות ביפן, וגם על ידי משרד הבריאות הישראלי. עכשיו זה כבר מתחיל להישמע יותר מציאותי....
שיטה זו של הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות זריקה, נקראת זריקת מקרוליין. המקרוליין הוא חומר ייחודי מאד. החומר פותח ע"י החברה השוודית Q-med. המקרוליין הוא למעשה סוג של חומצה היאולורונית. מה המשמעות של זה בשפה פשוטה? שהמקרוליין הוא חומר אשר מחקה חומר טבעי שקיים בגוף שלכן. החומר הזה למעשה סופח נוזלים, וגורם לעור להיראות מלא יותר, בריא יותר ונפוח יותר. כאשר מדובר על הגדלת חזה ללא ניתוח, ברור מה ההשפעות של זה - המקרוליין גורם לחזה להיראות גדול יותר, ואף בריא יותר ושלם יותר. לכן, נשים רבות, שמחפשות שיטה של הגדלת חזה ללא ניתוח כדי להחזיר את הסימטריה לגוף, ולגרום לחזה להיראות מלא וצעיר יותר - בוחרות בשיטה של הזרקת מקרוליין.
 
איך עובד טיפול המקרוליין?
אם גם את רוצה לעבור טיפול של הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות הזרקת מקרוליין - אין פשוט מכך. היום כל אישה יכולה לעבור טיפול של הזרקת מקרוליין (בניגוד לטיפול של הזרקת הורמונים או שומן, שמחייב פיקוח אדוק יותר על כל אישה). הרופא מרדים את אזור החזה ופשוט מזריק את החומר. התהליך כולו אורך בין עשר דקות לרבע שעה. לאחר שעברתן טיפול של הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות מקרוליין, אין שום צורך בפעולות מיוחדות נוספות. אתן יכולות לחזור לשגרה שלכן כרגיל.
חשוב לציין שאת הטיפול של הזרקת מקרוליין צריך לשחזר כל שלוש שנים בערך, אם כי כמובן אין חובה בכך, אם דווקא התגעגעת למראה הקודם... בכל אופן שיטה זו של הגדלת חזה ללא ניתוח נחשבת ליעילה מאד בקרב רופאים ומומחים ברחבי ה