השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח בריאות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

דברים שכדאי לדעת על ביטוח בריאות

ביטוח בריאות במדינת ישראל, מחולק למעשה לשלושה סוגי ביטוח שונים. ביטוח בריאות ממלכתי, ביטוח באמצעות קופות החולים, וביטוח פרטי דרך חברות הביטוח. חשוב להכיר כל אחד מסוגי הביטוח האלה, שכן בסופו של דבר לבחירה בהם יש השפעה מכרעת על הבריאות שלנו, של הילדים שלנו ושל קרובי המשפחה שלנו.
 
ביטוח בריאות ממלכתי, הוא הביטוח הבסיסי ביותר, הניתן לכל תושבי המדינה. הביטוח הזה הוא ותיק במיוחד, וקיים מראשית המדינה, בכדי שלכל אחד מהאזרחים תהיה האפשרות לקבל טיפול רפואי במחיר מוזל. את דמי הביטוח משלמים ישירות לביטוח לאומי, והדבר תלוי בין השאר בהכנסה של המבוטח. תמורת ביטוח מסוג זה מקבלים טיפולים דחופים שונים, טיפולי סיעוד המצריכים עזרה רפואית ישירה וכן טיפולים פסיכיאטריים.
 
ביטוח בריאות בקופות החולים
מרבית אזרחי ישראל, רוכשים ביטוח בריאות דרך קופות החולים שבהן הם חברים. ביטוח בריאות ממלכתי הוא כאמור בסיסי, ולכן רבים מעדיפים לשלם סכום נוסף לקופות החולים, ולרכוש ביטוח בריאות משלים. ביטוח זה מאפשר להם לקבל שירותים וטיפולים שונים במחיר מוזל או בסבסוד מלא. כמו כן, הביטוח מאפשר להם להתייעץ עם מומחים רפואיים שונים במגוון רחב מאד של תחומים, גם במחיר מסובסד חלקית או לחלוטין.
היום, במדינת ישראל, מרבית האזרחים בוחרים לשלם עבור ביטוח בריאות משלים של קופות החולים, בנוסף לביטוח הממלכתי. על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה במהלך שנת 2009 כ68% מהישראלים ביטחו את עצמם דרך קופות החולים. היום קופות החולים מאפשרות בעצמן לרוב שני מסלולים של ביטוח בריאות משלים - קיים המסלול הבסיסי והזול יותר, והמסלול היקר יותר, שגם מעניק בתמורה מגוון רחב יותר של טיפולים מסובסדים מסוגים שונים. חשוב להבין, כי קופות החולים רוצות כל הזמן אף להרחיב את הטיפולים שהן נותנות, אולם מתקיים על כך פיקוח אדוק, בין השאר כדי שבביטוח הבריאות הממלכתי, יכללו שירותים נוספים, שיהיו חשופים לכל אזרחי המדינה.
 
על ביטוח בריאות פרטי
ביטוח בריאות פרטי הוא למעשה ביטוח שנעשה דרך חברות הביטוח השונות. למעשה ביטוח בריאות פרטי יכול לכסות כל מקרה רפואי באשר הוא - בין השאר מקרים של ניתוחים דחופים בחו"ל, טיפולים רפואיים למחלות נדירות, השתלות מורכבות וכיו"ב. לרכישה של ביטוח בריאות פרטי אין גבול מסוים - הכל שאלה של כמה אתם מוכנים לשלם. ככל שהפוליסה תכלול יותר מקרים , כך היא גם תהיה יקרה יותר, אם כי כמובן במקרה של מחלה - הדבר ישתלם לכם במיוחד.
בסופו של דבר, ההחלטה האם לרכוש ביטוח בריאות פרטי היא רק שלכם. קחו בחשבון את המצב הרפואי שלכם ושל המשפחה שלכם ותגיעו למסקנה. יש אנשים שרק מגיל מסוים מחליטים לבטח את עצמם דרך חברות הביטוח, ויש כאלה שלפני טיול לחו"ל רוכשים ביטוח בריאות מיוחד - הכל נתון לבחירה שלכם.