השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בעורך דין נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בעלי מקצוע


מאמרים נוספים בתחום

משרד עורכי דין - אילו שירותים הוא מציע?

אם נדרשתם בעבר לשירותיו של עורך דין, ודאי חיפשתם אחר עורך דין או משרד עורכי דין מנוסה ומקצועי, על מנת שייצגכם באופן הטוב ביותר. קיימים בארץ מגוון של משרדי עורכי דין, המתמחים בתחומים שונים ומספקים שירותי ייעוץ וכן פתרונות שונים, הן עבור אנשים פרטיים והן עבור עסקים. משרד עורכי דין, ככזה הפועל למען זכויותיהם של לקוחותיו השונים, עושה זאת תוך ייצוגם במשפטים פליליים או משפטים אזרחיים, במסגרת חוזים או הסכמים או בכל מסגרת אחרת, בהם נחוצה נוכחותו או עזרתו של עורך הדין. משרד עורכי דין יכול לכלול קבוצת גדולה של עורכי דין שונים או מספר בודד של עורכי דין. משרד עורכי דין יכול להתמחות בתחום אחד או בכמה תחומים.

 

 

הסוגים השונים

 

משרד עורכי דין יכול להיות משרד עורכי דין של עורך דין עצמאי, או משרד עורכי דין של כמה שותפים. משרד עורכי דין, בין אם עצמאי או כחלק משותפות כללית, מחלק את רווחיו ואת חובותיו באופן שווה, או בהתאם לכפי שקבע מראש. כל החובות, לרבות ההפסדים וכל הרווחים מוטלים על כל עורכי הדין, החברים במשרד זה, במסגרת השותפות. במקרים של משרד עורכי דין תאגידי, זכאים החברים בו למניות בחברה. משרד עורכי דין מורכב, פעמים רבות, מכמה שותפים, האחראים על קבלת ההחלטות הקשורות בתחומים המשפטיים השונים, בהם עוסק המשרד. לצידם של עורכי דין אלה, ישנם העמיתים, אשר עובדים גם הם במשרד עורכי דין זה וצפויים להיות שותפים במשרד בעתיד. וכמובן, עובדי המשרד עצמו, המספקים שירותים שונים, כמו מזכירות וכדומה. היוקרה הרבה של משרדי עורכי הדין השונים מושכת אליה עורכי דין צעירים רבים, המעוניינים לקחת חלק במסגרת זו ולהתפתח באופן משמעותי מבחינה מקצועית, לצד הנאה מהתנאים השונים, הנלווים למקום עבודתם.

 

 

כיצד לבחור משרד עורכי דין

 

ככזה המעניק שירותים לאנשים פרטיים וכן לעסקים, משרד עורכי דין נדרש להתמחות בתחום הרלוונטי באופן המקצועי ביותר. אם אתם נדרשים בשירותיו של משרד עורכי דין, וודאו, כמובן, כי הינו עוסק בתחום המתאים לכם. ניסיונו ומידת מקצועיותו בתחום זה תבטיח לכם כי ייצג אתכם באופן הטוב ביותר. בטרם בחירתו של משרד עורכי דין, בדקו פרטים שונים לגבי המשרד, כמו הוותק המקצועי שלו, הסמכת עורכי הדין שבו, ניסיונו הפרקטי בתחום הרלוונטי לכם וכדומה. התייחסו גם להתנהגותם של עורכי הדין בעת הפגישה עמכם. מכיוון שעורכי הדין, מטעמו של משרד עורכי דין, ייצגו אתכם, כנראה, בבית המשפט, נדרשת מהם התנהגות מקצועית ויכולת הופעה מוצלחת. בחנו התנהגויות שונות ויכולות שונות, על מנת להבטיח לכם את השירות הטוב ביותר.