השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בעורך דין נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בעלי מקצוע


מאמרים נוספים בתחום

מה זה ליווי משפטי ומתי הוא נדרש?

במקרים בהם אנו מעוניינים להבטיח לעצמנו את הסיכוי הטוב ביותר להשיג את הפיצויים או הזכויות השונות, בהתאם לחוק, אנו יכולים להיעזר בליווי משפטי, הניתן על ידי משרדי עורכי דין שונים. ליווי משפטי, בין אם עבור אנשים פרטיים ובין אם עבור בעלי עסקים, מבטיח את קבלת הזכויות השונות במלואן, ובמיוחד במקרים של תביעה או נזק כלשהו, הנגרם לעסק או לאדם. בעזרתו של ליווי משפטי מספקים עורכי הדין את הסיכוי הטוב ביותר לממש הזכויות השונות ולקבלת התמורה הטובה ביותר בגין עוגמת הנפש או הנזקים שנגרמו. בנוסף מבטיח ליווי זה ניהול נכון של תהליכים שונים, הן מבחינת החוק והן מבחינת ההיבטים הפרוצדוראליים.

 

 

ליווי משפטי עבור חברות ותאגידים

 

ליווי משפטי, כולל במסגרתו, פעמים רבות, עבודה אל מול חברות גדולות או תאגידים. ליווי משפטי זה עומד לרשות עסקים אלה לאורך כל פעולותיהם השונות, החל מכתיבת הסכמים וחוזים, גיוסי הון, שיתופי פעולה, רכישות ועוד ועוד.

 

 

ליווי משפטי במסגרת חקירה משטרתית

 

כשמדובר בחקירה משטרתית העשויה לחרוץ גורלות, ליווי משפטי הינו אחת הדרכים להבטיח את זכויותיו של הנחקר. במקרים מסוג אלה, המתנהלים בתנאים עדיפים לחוקרי המשטרה ובתנאים נחותים, פעמים רבות, עבור הנחקר, ליווי משפטי בטרם החקירה יכול לעזור לנחקר להתמודד עם מצב בלתי ידוע זה ולאפשר לו לעבור זאת באופן הטוב ביותר, ככל הניתן. ליווי משפטי עוזר לנחקר הן באופן מנטאלי והן באופן מעשי ומכין אותו לקראת החקירה, כך שיפעל באופן שאיננו עלול להזיק לו.

 

 

ליווי משפטי במסגרת עסקאות נדל"ן

 

עסקאות נדל"ן כוללות במסגרתן, פעמים רבות, סכומי כסף גבוהים במיוחד וחוזים מורכבים. ליווי משפטי עבור אלה, המעוניינים לקחת חלק בעסקאות נדל"ן שונות ולעשות זאת באופן הנכון ביותר, כך שלא תפגענה זכויותיהם, מתייחס לכל אחד משלבי העסקאות, תוך שימת דגש להיבטים המשפטיים השונים, הקשורים בעסקה עצמה. במקרים של פרויקטי בנייה גדולים במיוחד, כולל ליווי משפטי זה את השלבים הראשונים ביותר, כמו ניהול המשא ומתן וכן שלבים מתקדמים יותר הקשורים לחוזים, להיבטי המיסוי השונים ועוד. גם במקרים של פרויקטים הקשורים בתמ"א 38, תכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, ליווי משפטי מאפשר לשמור על זכויותיהם של דיירי המבנה לאורך כל הפרויקט או על זכויותיהם של יזמי הפרויקט עצמו.

 

 

ליווי משפטי במסגרת הליכי פונדקאות או הליכי אימוץ

 

הליך הפונדקאות הינו הליך ארוך ומורכב, הכולל במסגרתו כמה צדדים: האם הפונדקאית והזוג, המעוניין בשירותיה. ליווי משפטי במסגרת הליך כול כך מורכב זה, עוזר לנהל אותו באופן הנכון ביותר, כך שזכויותיהם של כל הצדדים השונים, הלוקחים בו חלק, תשמרנה, על פי החוק. גם במקרים של אימוץ, למשל, עוזר ליווי משפטי זה להתמודד עם ענייני הבירוקרטיה השונים, החל מהשגת כל האישורים הנדרשים ועד עמידה בתנאים השונים, כפי שנקבעו מראש.